Zaawansowane wyszukiwanie

Saeco HD8857 Komunikat o błędzie Exprelia

Wiadomość Pusty pojemnik na nagrania, choć pusty

Pueppi

Niedziela, 18. Maj 2014, 18:36 06

Unregistered

Witam, moja Saeco Exprelia donosi: "Opróżnij pojemnik i tacę ociekową", mimo że oba zostały opróżnione i oczyszczone. Grupa piwowarska jest już wyczyszczona, pozostaje komunikat o błędzie - nie ma już możliwości wywołania menu. Czy ktoś może dać napiwek?

Martin (Hobbytechniker)

Poniedziałek, 19. Maj 2014, 08:31 08

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1378

numer członkowski..: 22501

Członek od: 20.11.2013

Czy opróżniłeś obie te rzeczy, kiedy maszyna pracowała?

Jest tam licznik, który się liczy i resetuje do zera tylko wtedy, gdy przychodzi ta prośba, a ty to robisz.

Następnie proszę wyjąć i opróżnić tacę ociekową i pojemnik z resztkami na co najmniej 10 sekund, aby wyzerować licznik.

tamabi

Sobota, 05. Lipiec 2014, 19:10 07

Unregistered

Witam
, czy to rozwiązanie
doprowadziło
do sukcesu
?

wikon

Niedziela, 19. Październik 2014, 18:01 06

Unregistered

Ja też mam teraz ten problem. Podczas procesu odkamieniania częściej pojawia się prośba o opróżnienie. Ja to zrobiłem. Ale jakoś maszyna nie zarejestrowała ostatniego opróżnienia. Jak mogę teraz przywrócić to wszystko do pierwotnego stanu?

Guest

Sobota, 23. Maj 2015, 14:15 02

Unregistered

Od razu to naprawiam
: podczas programu czyszczenia maszyna ciągle prosi o opróżnienie tacki ociekowej i pojemnika na fusy, mimo że są one naprawdę dobrze opróżnione. Otwórz więc maszynę, wyjmij dwa pojemniki, po 5 lub 30 sekundach włóż je z powrotem, program będzie kontynuowany przez kilka sekund, a następnie ponownie to samo żądanie: opróżnij tacę ociekową i tak dalej. To trwa już od trzech godzin. Irytujące. Prędkość biegu jałowego naprawdę zaczęła się dopiero podczas programu płukania. Maszyna jest
nowa.

Czy ktoś z was znalazł rozwiązanie?

Benutzer

Poniedziałek, 28. Marzec 2016, 13:12 01

Unregistered

Ja też mam ten problem, zwłaszcza podczas sprzątania. Znalazłem pewną sztuczkę: po opróżnieniu tacki ociekowej i pojemnika na fusy i ponownym pojawieniu się komunikatu o błędzie należy odczekać 5 sekund (do momentu, gdy zapali się tylko wkładanie pojemnika na fusy), a następnie nie zamykać całkowicie drzwi, dopóki nie pojawi się menu czyszczenia, a następnie zakończyć proces, gdy drzwi nie zostaną całkowicie zamknięte. Przynajmniej w ten sposób przebijasz się i w normalnej pracy nie popełniam tego błędu tak często. Oczywiście to głupie, że Philips w ogóle nie odpowiada na to Frgae.

ArminE

Środa, 10. Sierpień 2016, 19:35 07

Unregistered

QUOTE (User @ Monday, 28 March 2016, 13:12 godz.)
Ja również mam ten problem głównie z procesem czyszczenia. Znalazłem pewną sztuczkę: po opróżnieniu tacki ociekowej i pojemnika na fusy i ponownym pojawieniu się komunikatu o błędzie należy odczekać 5 sekund (do momentu, gdy zapali się tylko wkładka pojemnika na fusy), a następnie nie zamykać całkowicie drzwi, aż będzie widoczne menu czyszczenia, a następnie zakończyć proces, gdy drzwi nie zostaną całkowicie zamknięte. Przynajmniej w ten sposób przebijasz się i w normalnej pracy nie popełniam tego błędu tak często. Oczywiście to głupie, że Philips w ogóle nie odpowiada na to Frgae.

Mercie pomógł! Dzięki!

Guest

Sobota, 10. Luty 2018, 09:57 09

Unregistered

QUOTE (Martin (technik hobbysta) @ poniedziałek, 19 maja 2014, 08:31 godz.)
Czy oczyściłeś te dwie rzeczy podczas pracy maszyny...?

Jest tam licznik, który się liczy i resetuje do zera tylko wtedy, gdy przychodzi ta prośba, a ty to robisz.

Następnie należy wyjąć i opróżnić tacę ociekową i pojemnik na odpady na co najmniej 10 sekund, aby zresetować licznik do zera.

To bzdura, co piszesz! Pozostały pojemnik
może pozostać poza maszyną przez godzinę, a komunikat o błędzie pozostanie!
sad.gif sad.gif sad.gif

Guest

Niedziela, 11. Luty 2018, 18:23 06

Unregistered

Kiedy wiadomość Pusta taca ociekowa... mimo że taca jest pusta, jest pewna sztuczka, którą powiedziała nam obsługa klienta. Do suszenia wgłębień na tacy trzeba użyć bawełnianego wacika. Następnie kontynuuje się program czyszczenia.

martin.maletta

Sobota, 17. Luty 2018, 10:48 10

Unregistered

Cześć, dzięki za napiwek.

Zadziałało jak urok.

rolleyes.gif

Gast_Frieda

Piątek, 15. Czerwiec 2018, 19:39 07

Unregistered

Mam ten sam problem, Saeco Exprelia Eva. Podczas odkamieniania maszyna nagle zaczyna się chwalić i zawsze wyświetla komunikat o błędzie Pusty pojemnik na fusy i taca ociekowa.
Zabraliśmy maszynę do naprawy. Odpowiedź brzmi: zepsuta elektronika, kupić nową maszynę. Naprawa jest zbyt
kosztowna.
Czy jest inna możliwość? Maszyna ma 5 lat i jest dobrze utrzymana!

Gast_Astrid

Niedziela, 23. Grudzień 2018, 13:24 01

Unregistered

QUOTE (User @ Monday, 28 March 2016, 13:12 godz.)
Ja też mam ten problem, zwłaszcza podczas sprzątania. Znalazłem pewną sztuczkę: po opróżnieniu tacki ociekowej i pojemnika na fusy i ponownym pojawieniu się komunikatu o błędzie należy odczekać 5 sekund (do momentu, gdy zapali się tylko wkładanie pojemnika na fusy), a następnie nie zamykać całkowicie drzwi, dopóki nie pojawi się menu czyszczenia, a następnie zakończyć proces, gdy drzwi nie zostaną całkowicie zamknięte. Przynajmniej w ten sposób przebijasz się i w normalnej pracy nie popełniam tego błędu tak często. Oczywiście to głupie, że Philips w ogóle nie odpowiada na to Frgae.

Świetnie, dzięki. Maszyna idzie dalej

strockmonika   

Wtorek, 29. Styczeń 2019, 13:25 01

Unregistered

Mnie też to pomogło... dziękuję

eisbein

Wtorek, 29. Styczeń 2019, 19:42 07

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 71

numer członkowski..: 33555

Członek od: 21.01.2019

za szufladą na wodę resztkową znajduje się czujnik wilgotności, jeśli wilgotność mierzy, ponieważ szuflada jest mokra na zewnątrz, to zapisuje tylko pustą szufladę ... wysuszyć prawidłowo na zewnątrz i pracuje

Guest

Sobota, 09. Luty 2019, 12:29 12

Unregistered

QUOTE (ArminE @ środa, 10 sierpnia 2016, 19:35)
QUOTE (User @ Monday, March 28, 2016, 13:12)
Ja też mam ten problem szczególnie podczas sprzątania. Znalazłem pewną sztuczkę: po opróżnieniu tacki ociekowej i pojemnika na fusy i ponownym pojawieniu się komunikatu o błędzie należy odczekać 5 sekund (do momentu, gdy zapali się tylko wkładanie pojemnika na fusy), a następnie nie zamykać całkowicie drzwi, dopóki nie pojawi się menu czyszczenia, a następnie zakończyć proces, gdy drzwi nie zostaną całkowicie zamknięte. Przynajmniej w ten sposób przebijasz się i w normalnej pracy nie popełniam tego błędu tak często. Oczywiście to głupie, że Philips w ogóle nie odpowiada na to Frgae.

Mercie pomógł! Dzięki!

Dziękuję, dla mnie też zadziałało!

 Seite 12