Zaawansowane wyszukiwanie

Gdzie jest najlepsze miejsce do naprawy Quickmilla w Monachium?

lecker09

Poniedziałek, 04. Maj 2009, 13:44 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 4371

Członek od: 04.05.2009

Witam
, jak mówi tytuł, szukam kogoś, kto może naprawić podejrzane uszkodzenie skrzyni biegów w Quickmill. Tłok ledwo się teraz rusza, zanim
nie wydała złych odgłosów chrupania przy wchodzeniu i wychodzeniu. Zwykłych podejrzanych, których nie chcę odwiedzać.
1. tylko złe doświadczenia z Azzarello. Ledwie znajdują błędy,
w razie wątpliwości wysyłają samolot do Włoch. Może to być uzasadnione w okresie gwarancji. Poza tym, ceny... Ponadto, jesteś prowadzony do uchwytów ekranu, należy raczej kupić jeden z nich.
2. maszyna była już w QMD we Freiburgu i to, co tam przeżyliśmy, było niesamowite. Maszyna była wysyłana tam i z powrotem kilka razy, ponieważ po "przebudowie jakości QMD" (kosztowała ponad 800 euro!) ciągle traciła wodę. Cóż
, nie mogą nic zrobić na uszkodzenie skrzyni biegów, ale kiedy wyobrażam sobie stres, jaki tam mieliśmy, NIGDY WIĘCEJ. Wolałbym
więc kogoś
w Monachium i okolicy, do kogo mógłbym osobiście zabrać tę maszynę i kto nie ma żadnych zrytych cen.

Odradzano mi też raczej Bonnerów. I ja też nie chcę wysyłać. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś był w Monachium. Może

być również bardzo zręcznym rzemieślnikiem, który robi coś takiego na boku - nie obchodzi mnie to. Najważniejsza jest kompetencja. Quick Mill MOD.05500-OA Super CappuccinoUps
, to prawdopodobnie nie jest OA, wygląda bardziej jak model z przyciskami
.

Gast_CorlitoCaffe   

Wtorek, 16. Lipiec 2013, 18:17 06

Unregistered

Witam,

jeśli droga do Norymbergi nie jest dla ciebie zbyt długa, chciałbym się polecić. Od 2 lat współpracujemy również z Quick Mill i specjalizujemy się w ich w pełni zautomatyzowanych urządzeniach.

Więcej o nas można znaleźć na stronie www.CorlitoCaffe.de.

MFGAngelo
Corlito