Zaawansowane wyszukiwanie

gaggia tytan

Mechanizm szlifierski uszkodzony?

Gast_sigrid

Czwartek, 10. Październik 2013, 11:45 11

Unregistered

Witam, przychodzę dzisiaj z wołaniem o pomoc, bo mój Gaggia Titanium nie miele już fasoli. Wyświetlacz pokazuje pusty pojemnik z fasolą, ale jest on pełny. Szlifierka pracuje i pracuje, ale nie miele się fasoli. Z kawą rozpuszczalną wszystko przebiega normalnie. Czy muszę całkowicie kupić nową szlifierkę?

numberonedefender

Czwartek, 10. Październik 2013, 13:10 01

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2539

numer członkowski..: 2650

Członek od: 21.08.2008

Jeśli szlifierka pracuje, nie jest uszkodzona, ale prawdopodobnie po prostu zatkana/klejona. Należy go zdemontować i dokładnie wyczyścić. Instrukcja na ten temat znajduje się w sieci. Konstrukcja Gaggia Titanium jest w dużej mierze identyczna jak w przypadku Saeco Incanto.



--------------------
Grüße, Manuel

Jura ENA Micro 9 (Küche)
Jura xF50 (Büro)
wechselnde Besetzung in der Werkstatt...
P.S.: Support gibt's im Forum, nicht per PN o.ä.

sikrit

Czwartek, 10. Październik 2013, 20:51 08

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 22042

Członek od: 10.10.2013

QUOTE (numberonedefender @ Thursday, 10 October 2013, 12:10 pm)
Jeśli szlifierka pracuje, nie jest uszkodzona, ale prawdopodobnie po prostu zatkana/klejona. Należy go zdemontować i dokładnie wyczyścić. Instrukcja na ten temat znajduje się w sieci. Konstrukcja Gaggia Titanium jest w dużej mierze identyczna jak w przypadku Saeco Incanto.

Dobrze, po pierwsze dziękuję za odpowiedź, spróbuję, już rozebrałam pojemnik z fasolą i dokładnie go wyczyściłam, ale nic więcej nie zrobiłam. Jutro idzie dalej! Pozdrawiam
Sigrid