Zaawansowane wyszukiwanie

Krupy EA829810/70M

Zawiesza się podczas konserwacji/restartu

doodle

Poniedziałek, 18. Styczeń 2021, 16:21 04

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 42649

Członek od: 18.01.2021

Mam następujący problem po wymianie płytki elektroniki i wymianie pierścieni tłokowych na zaparzaczu.
Maszyna może być włączona, wejście czasu działa, a następnie rozpoczyna się nagrzewanie wstępne. Rozpoczyna się konserwacja i przez chwilę z rury parowej wychodzi również gorąca woda, a konserwacja trwa do momentu wystąpienia błędu z pojemnikiem na fusy z kawą.
Potem maszyna ciągle chce, żebym opróżnił i włożył pojemnik z fusami z kawy i tackę ociekową. Wyłącznik krańcowy zbiornika resztkowego jest w porządku i przełączniki (zmierzyłem). Następnie pojawia się na krótko komunikat "Will be set" i działa przez około 7 sekund silnik w przedniej prawej części obudowy.
Potem znów Kafferestbehälter jest pusty i ponownie wstawiany. Ta gra toczy się bez przerwy. Czasami pojawia się też pytanie, czy pojemnik jest pusty i w środku. Odpowiedziano tak i ponownie ten sam błąd,
nawet po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu maszyny.
Jestem w rozsypce i potrzebowałbym pomocy lub wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów.



Dzięki//www.kaffeevollautomaten.org/kaffeemaschinen/krups/1227_espresseria_automatic_ea_/]Krupy espresseria Automatyczna EA 8298[/URL]