Zaawansowane wyszukiwanie

Dziwne pytanie

anikabryk87

Piątek, 19. Luty 2021, 19:48 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 42931

Członek od: 19.02.2021

Kilka tygodni temu wprowadziłem się do taniego mieszkania w bardzo starej (60-letniej?) kamienicy. A ja nie jestem wysoko, jestem blisko pierwszego piętra. Oznacza to, że, jak szybko się przekonałem, niezależnie od tego, jak czysty jestem .... będą sporadyczne karaluchy. Kiedyś miałem silną fobię na punkcie karaluchów, ale pobór do wojska mniej więcej rozwiązał ten problem. Nadal bardzo ich nienawidzę i nie mam żadnych skrupułów, by je zabić.

Rozpocząłem więc taktyczną wojnę z nim i dokonałem szeregu zmian w tym miejscu - aby skutecznie odgrodzić potencjalne punkty wejścia, pułapki, przynęty i wszystko inne. I dobrze zrobiłem, że je wyeliminowałem, bo od około tygodnia nie widziałem żadnego.

Z wyjątkiem jednego.

W moim ekspresie do kawy.

Wiedziałem, że nigdy nie będę mógł cieszyć się kolejną filiżanką kawy z tego ekspresu. Więc go wyrzuciłem. Jest w porządku, nie było tak wspaniale, a miałem go przez ponad 6 lat.

Teraz pytanie brzmi, jaki ekspres do kawy mogę dostać, który nie stanie się przystanią dla tych małych pomiotów szatana? Ponieważ bez względu na to, co zrobisz, nie możesz wysuszyć wnętrza ekspresu do kawy po każdym użyciu, jest po prostu zbyt wiele książek i pęknięć ukrytych w jego pracy i to jest po prostu niemożliwe. To jest jak gigantyczny pojemnik z jedzeniem i wodą dla tych robali. To samo dotyczy tosterów. Nawet nie zaczynajcie o tosterach, mój Boże.

Jakie są więc moje opcje? Czy może muszę przestać parzyć kawę w domu? Jestem kawowym nowicjuszem, nie znam różnych wymyślnych metod i maszyn do jej parzenia. Właśnie kupiłem mój Pan Kawa z Walmart i są szczęśliwi od tego czasu. Ale teraz potrzebuję czegoś więcej... Sanitarne ... Lub prostszy w konstrukcji.

Dziękuję.

lexl19810

Sobota, 20. Luty 2021, 00:05 12

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 13

numer członkowski..: 22645

Członek od: 03.12.2013

Witam, te małe środki rzeczy kochają wilgoć i ciepło, a jeśli mają coś do odświeżenia.
Trzeba by uszczelnić wszystkie otwory w maszynie, aby nic więcej nie mogło dostać się z zewnątrz do maszyny, ale to jest bardzo trudne.
Ponadto, jaja w martwych karaczanach mogą żyć do roku, aż się wyklują.
Dobry i tani środek przeciw karaluchom to środek do czyszczenia hamulców, przyszedł uwierzyć, ale prawdziwy zabija je w ciągu kilku sekund.


anna89

Piątek, 09. Lipiec 2021, 06:27 06

Unregistered

Informacje od Ciebie udostępnione jest ogromna wiedza i każdy powinien przeczytać, aby być bardziej otwarty. Jestem bardzo wdzięczny za to. atari breakout