Zaawansowane wyszukiwanie

Saeco Primea Cappuccino Touch - kupić lub nie

Guest_Olaf

Niedziela, 06. Styczeń 2008, 19:05 07

Unregistered

Witam społeczność,

Szukamy KVA i zamierzamy kupić Saeco Primea Cappuccino Touch New Edition.

Ponieważ opinie w sieci nie zawsze są jasne, chcemy tutaj usłyszeć, jak wygląda maszyna.

PozdrowieniaOlaf

joernundsimba

Poniedziałek, 07. Styczeń 2008, 16:06 04

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 62

numer członkowski..: 1578

Członek od: 23.11.2007

Witaj Olaf
, Saeco nie przekonało nas w zeszłym roku, mały pojemnik na mleko jest za mały
i robi się za gorąco. PozdrowieniaCappuisseur

sabine68

Poniedziałek, 07. Styczeń 2008, 23:35 11

Unregistered

teraz mieć jurę

hallo

Sobota, 08. Marzec 2008, 23:43 11

Unregistered

Kiedy byłem w sklepie i poprosiłem sprzedawcę o primea saeco, a nie było żadnego, powiedział tylko, że jeśli 10 zostało sprzedanych w ciągu miesiąca, 8 zostało zwróconych, ponieważ nie są one po prostu dobre, zwłaszcza odradzał cappuccinatore. To po prostu lepsze i trwalsze, jeśli pozwolisz mleku spienić się przez dyszę.

flo

Środa, 26. Marzec 2008, 13:47 01

Unregistered

Czy tak jest nadal w przypadku New Edition? Myślałem, że nie mają już tego problemu.

Guest_Dirk

Piątek, 28. Marzec 2008, 16:29 04

Unregistered

Witam
, więc zaraz dostanę też Saeco. Miałem
na myśli to samo, a to co piszesz z New Edition czytałem na innych forach itp., że problemy z ząbkowaniem są tylko ze starą serią. @ sabine68
:Do prawa mogę tylko powiedziećlaugh.gif, że tam w sieci też
nie ma nic specjalnego o tym
czytasz
.

Łamią się co najmniej tak często jak Saeco. Więc proszę, żadnych pieśni pochwalnych na Jurze. Od jakiegoś czasu intensywnie czytam w sieci i

czytam

więcej złych rzeczy o Jurze niż o Saeco

(New Edition).
Powodem, dla którego zmieniłem zdanie, bo najpierw chciałem kupić Jurę, jest zdejmowana grupa
piwowarska do czyszczenia.
Teraz wracamy do maszyn w ogóle. Zawsze czytasz dużo więcej negatywnych rzeczy, bo ludzie idą do sieci tylko wtedy, gdy mają problemy z maszyną. Poza tym zawsze można
kupić
poniedziałkową maszynę
.
Więc chyba jednak dostanę Saeco Primea Touch.

Thomas

Wtorek, 01. Kwiecień 2008, 09:39 09

Unregistered

Postanowiłem więc teraz kupić Saeco Primea Touch Plus - New Edition jako zamiennik mojej Jury S9.
Dlaczego Saeco? Dla mnie koncepcja z wyjmowaną grupą piwowarską jest po prostu przekonywująca, po tym jak w ciągu kilku dni otworzyłem moją wadliwą S9 i pozwolono mi przyjrzeć się brudnej, częściowo spleśniałej grupie piwowarskiej.
Jeśli
chodzi o podatność Jury, mogę tylko powiedzieć, że moja
była w naprawie
co 6 miesięcy z
jakiegoś powodu.
Wiele pozdrowień Thomas

Nick

Wtorek, 13. Maj 2008, 10:50 10

Unregistered

Witaj, Thomas,


Chciałem usłyszeć, jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego Saeco, czy możesz nam już coś powiedzieć?

Guest

Poniedziałek, 26. Maj 2008, 11:13 11

Unregistered

Witam wszystkich
, czy każdy może mi doradzić, jak sprawić, by pianka mleczna działała bardzo dobrze, mam Saeco Primea Touch Plus. Pianka jest czasami taka i wtedy jest zupełnie inna. Dziękuję
z góry.

PozdrowieniaDaniel