Zaawansowane wyszukiwanie

Gaggia Tytan nie ma już otworów wentylacyjnych

ewa   

Czwartek, 12. Marzec 2009, 22:16 10

Unregistered

HELPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..;

Mój tytan ma dwa lata. i kilka dni temu włączyłem go i powiedziałem "VENT". nacisnąłem odpowiedni przycisk, ale nic się nie stało. więc już się nie nagrzewa i nie ma kawy. cykl czyszczenia lub coś takiego też nie działa.Na krótko przed problemem nagle przestała podgrzewać kawę, była zimna, ale nagle OH WONDER znów wszystko było w porządku. TYLKO teraz nie ma żadnego sposobu... co może się dziać i możesz to naprawić sam... części zamienne były identyczne jak w SAECO... prawda?

Guest

Czwartek, 26. Marzec 2009, 19:17 07

Unregistered

Więc włóż trochę odkamieniacza do zbiornika na wodę, a następnie włącz przycisk gorącej wody i pozwól, aby sp sp spada, aż komunikat zniknie, a następnie do cyklu czyszczenia i uruchomić go kilka razy. cool.gif

Gast_gerald

Piątek, 30. Październik 2009, 11:26 11

Unregistered

Witam użytkowników Gaggia Titanium,

po cyklu odkamieniania na wyświetlaczu pojawia się nagle komunikat "VENT". Nacisnąć przycisk 26 zgodnie z procedurą opisaną
w instrukcji obsługi
, potem wszystko

znowu jest w porządku, nie działa!

Ponownie

napełniłem paczkę odkamieniacza,

rozpuszczoną

w 3/4

l wody, do

zbiornika wody i otworzyłem kran

ciepłej wody

.

Po przejściu przez 3/4 l, wciąż pojawił się "DEFLOW

".

Potem

pozwoliłem przepuścić

kolejne 2 l wody pit

nej przez rurę z gorącą wodą

do płukania

.

Podczas procesu płukania zniknęło wskazanie "BLEED"

i pojawiło się

normalne wskazanie.


Patrzcie, jak długo.

Guest

Niedziela, 20. Grudzień 2009, 13:22 01

Unregistered

Ten człowiek ma rację.
Dokładnie tak to działa.

Gast_GAST   

Środa, 05. Maj 2010, 13:54 01

Unregistered

Wielkie dzięki za cenną wskazówkę!

Po napełnieniu odkamieniacza do zbiornika na wodę trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i przekręcać pokrętło do góry, aż w końcu maszyna to zrobi. Teraz to znowu działa!

Dziwi mnie, że właśnie odkamieniłem maszynę 1 lub 2 tygodnie temu i nadal to się dzieje.

Kaffeeplanet

Niedziela, 31. Październik 2010, 10:27 10

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1572

numer członkowski..: 3017

Członek od: 07.11.2008

2 tygodnie wystarczą, aby maszyna się zwapniała, zwłaszcza jeśli wcześniej nie było regularnego odkamieniania, miałem już na stole kotły, które musiałem moczyć przez 3 dni, aż coś zadziałało.



--------------------
Alle Tips und Hinweise erfolgen nach bestem Wissen - die Verantwortung trägt jedoch der Ausführende.
Daher bitte lieber einmal zu viel als einmal zu wenig fragen.

Vor allen manuellen Arbeiten am Gerät den Netzstecker ziehen !

gast1980

Czwartek, 30. Czerwiec 2011, 21:41 09

Unregistered

Ja też nie mam ciepłej wody. Co mogę zrobić?
Mam też
system
wentylacyjny

Kaffeeplanet

Piątek, 01. Lipiec 2011, 05:44 05

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1572

numer członkowski..: 3017

Członek od: 07.11.2008

jeśli nie ma ciepłej wody jest za późno, otworzyć maszynę rozmontować kocioł i przepływomierz, również oczyścić węże i maszyna działa ponownie



--------------------
Alle Tips und Hinweise erfolgen nach bestem Wissen - die Verantwortung trägt jedoch der Ausführende.
Daher bitte lieber einmal zu viel als einmal zu wenig fragen.

Vor allen manuellen Arbeiten am Gerät den Netzstecker ziehen !

Spreut

Niedziela, 11. Wrzesień 2011, 23:46 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 13309

Członek od: 11.09.2011

Przy odrobinie wprawy można użyć bojlera z ekspresu do kawy senseo, a ekspres będzie działał ponownie. Dostroiłem
już mój senseo gaggia!!!!
...na temat

odpowietrzania: idzie o wiele szybciej, jeśli ciągle otwierasz przycisk wody 10 sekund, aby pozwolić wodzie płynąć

. Następnie zamknij

go ponownie na 20 sekund, po czym powtarzaj tę procedurę

bez przerwy.

Powietrze w rurach może się ponownie zebrać w ciągu 20 sekund.


Guest

Poniedziałek, 23. Kwiecień 2012, 13:45 01

Unregistered

Trochę informacji, czytałem tu, bo moja Gaggia ostatnio zawiodła serwis:

lokalny diler właśnie potwierdził, co następuje: Wylewka gorącej wody/ pary zawiodła mechanicznie i nie otworzy się ponownie. W rezultacie maszyna chciała zostać zdemontowana, a na wyświetlaczu pojawiło się krwawienie. Ze względu na uszkodzony zawór oczywiście nie jest to już możliwe. Koszt? 130 euro. Gorzkie, ale myślę, że nadal warto z moją maszyną (zrobione 4500 filiżanek).

Kaffeeplanet

Poniedziałek, 23. Kwiecień 2012, 20:56 08

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1572

numer członkowski..: 3017

Członek od: 07.11.2008

QUOTE
lokalny diler właśnie potwierdził, co następuje: Wylewka gorącej wody/ pary zawiodła mechanicznie i nie otworzy się ponownie. W rezultacie maszyna chciała zostać zdemontowana, a na wyświetlaczu pojawiło się krwawienie.
Jeśli zawór HWD już się nie otwiera, nigdy nie pojawi się komunikat o odkamienianiu, komunikat o odkamienianiu zależy od ilości wody, np. po 40 litrach nic się przed tym nie dzieje. krwawienie jest prawidłowe, ponieważ przepływomierz nie wysyła żadnych sygnałów, ponieważ nie obraca się lub obraca za mało. przy okazji, komunikat o odkamienianiu zawsze pochodzi z przepływomierza
!



--------------------
Alle Tips und Hinweise erfolgen nach bestem Wissen - die Verantwortung trägt jedoch der Ausführende.
Daher bitte lieber einmal zu viel als einmal zu wenig fragen.

Vor allen manuellen Arbeiten am Gerät den Netzstecker ziehen !

Gast_GAST

Wtorek, 24. Kwiecień 2012, 12:12 12

Unregistered

Witajcie chłopaki ;
)dostałem od rodziców tytan gaggia w prezencie i jz jest w moim mieszkaniu od tygodni bez użycia. Jak tylko ją włączę, oznacza to odkamienianie i wietrzenie. Ale nie mam pojęcia, jak ta maszyna działa, a moi rodzice stracili podręcznik. Jakiego odkamieniacza mogę
użyć?
Dzięki z góry
:)

Bier

Czwartek, 03. Maj 2012, 01:15 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 12

numer członkowski..: 4127

Członek od: 25.03.2009

Podręcznik użytkownika można znaleźć na tym forum. Wszystko jest tam napisane czarno na białym. GreetingBeer

Guest

Czwartek, 20. Grudzień 2012, 04:16 04

Unregistered

Mój Tytan ma teraz dokładnie ten problem. Zastosowałem się do wszystkich podanych tu wskazówek i wprowadziłem je w życie - ale nic się nie dzieje. Co powinienem zrobić? Marsz do dealera?