Zaawansowane wyszukiwanie

Pomoc z Siemens EQ.9 s300 TI923509DE

Kawa bardzo wodnista do nie do wypicia

Face887

Sobota, 08. Kwiecień 2023, 19:37 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 64665

Członek od: 08.04.2023

Szanowne Forum,



Niestety ostatnio mam następujący problem i mam nadzieję, że pomożecie mi, abyśmy po Świętach Wielkanocnych mogli znów cieszyć się naszą kawą:



Od 1-2 tygodni kawa smakowała wyjątkowo wodniście, a czasem była nie do wypicia. Te i podobne problemy występowały już w okresie gwarancyjnym. Raz trzeba było wymienić wąż na zaparzaczu, bo miał zbyt duże załamanie. Za drugim razem wymieniono jednostkę zaparzającą. W pełni automatyczny ekspres jest regularnie czyszczony i serwisowany, został zbudowany w 2019 roku.



Teraz nie widzę nic złego w wężyku ani w jednostce zaparzającej. Według różnych wyszukiwań, prawdopodobnie może to być również młynek.



Szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowany, że ekspres za 1000€ sprawia tak często problemy. Kilka razy googlowałem na ten temat i najwyraźniej niektórzy użytkownicy mieli wiele kłopotów i trudności.



Czy możecie mi pomóc, czego jeszcze mogłabym spróbować, czy warto wysłać go po upływie gwarancji?



Jeśli coś jest niejasne, proszę po prostu pytać. Nie jestem najbardziej uzdolniony technicznie smile.gif



Najlepsze życzenia i Wesołych Świąt Wielkanocnych i bardzo dziękuję!

kaffeechris

Poniedziałek, 10. Kwiecień 2023, 20:09 08

*

Ekspert

Grupa: Moderatoren

Składki: 2077

numer członkowski..: 24425

Członek od: 29.05.2014

Witam, może masz w kręgu znajomych EQ 9, ja bym pożyczył zaparzacz i zobaczył czy to naprawi problem, w przeciwnym razie wyślij.
Odradzam rozbieranie młynka niedoświadczonymi rękami.
cool.gif



--------------------
Alles ist Wiederverwertbar, sogar diese Buchstaben.
Keine Anfragen oder Hilfe, über E-Mail.