Zaawansowane wyszukiwanie

Wyłączyć filtr do wody SAECO HD8917/01

Jak dezaktywować filtr wody

patrick.federmann

Środa, 10. Luty 2016, 15:54 03

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 28323

Członek od: 10.02.2016

Witajcie, drodzy zgromadzenia,

Mam pytanie i mam nadzieję, że możesz mi pomóc.

Od dziś jestem właścicielem Saeco HD8917/01 i niestety uruchomiłem filtr wody, choć go nie mam. unsure.gif

Oczywiście założyłem, że można to wyłączyć jak w przypadku innych maszyn. ale ta funkcja nie istnieje lub nie mogę jej znaleźć sad.gif

Próbując go, już zwiększyłem licznik z 0 do 1. Maszyna liczy od 0 do 8 wymian filtrów, a następnie uruchamia się ponownie.

Moje pytanie brzmi: czy istnieje sposób, aby powiedzieć maszynie, że nie ma filtra?

Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło ...

Dzięki za każdy

Tu jest maszyna:

http://www.philips.de/c-p/HD8917_01/incant...ffeevollautomat

HWS

Czwartek, 11. Luty 2016, 21:40 09

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1017

numer członkowski..: 24376

Członek od: 23.05.2014

Dobry wieczór,

Instrukcja obsługi w punkcie 10.2.1 opisuje sposób uruchamiania filtra wody. Przejdź do menu - przewiń w dół OK do Filtr wody OK.
Podczas całej procedury nie należy naciskać ostatniego OK w celu aktywacji, lecz nacisnąć ESC, aby opuścić menu. Następnie filtr powinien być wyłączony
.
Pozdrowienia HWS

Gast_Josef   

Poniedziałek, 15. Czerwiec 2020, 09:41 09

Unregistered

QUOTE (patrick.federmann @ Wednesday, February 10, 2016, 15:54)
Hello dear community,

I have a question and hope you can help me.

Jestem właścicielem Saeco HD8917/01 od dziś i aktywowałem filtr do wody, chociaż nie mam go unsure.gif


Oczywiście założyłem, że można go wyłączyć jak inne maszyny. ale nie ma takiej funkcji albo nie mogę jej znaleźć sad.gif

Aby to wypróbować zwiększyłem już licznik z 0 do 1. Maszyna liczy od 0 do 8 zmian filtra, a następnie zaczyna wszystko od nowa.

Moje pytanie jest teraz, czy jest sposób, aby powiedzieć, że maszyna nie ma filtr??

Powrót do domyślnych ustawień fabrycznych nie pomogło ..

Dziękujemy za każdy

Jest to maszyna:

http://www.philips.de/c-p/HD8917_01/incant...ffeevollautomat

Super, działał bez problemów.
Dziękuję