Zaawansowane wyszukiwanie

Caffé Silenzio CS5000 Diody LED migają

Przeprowadzone testy

calculator1235

Niedziela, 01. Październik 2017, 10:07 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 22013

Członek od: 07.10.2013

Witam,

Utknąłem w tej chwili. Może ktoś zna ostatnie słowo.

Do "historii" (nie byłem obecny, jest maszyna mojej teściowej. Ale ja jestem całkiem "blisko" technologii, mamy DeLonghi PrimaDonna).

CS5000 robił dużo hałasu, a potem nic nie działało. Po odłączeniu i podłączeniu, diody LED "woda", "kawa", "alarm ogólny" i "alarm wapienny" migały jedna po drugiej.

Kiedy go otworzyłem, zauważyłem, że nitka na nakrętce wrzeciona grupy piwowarskiej, która porusza go w górę i w dół, jest uszkodzona.

W międzyczasie zastąpiłem je i w tym kontekście również tłok piwowarski jednostki piwowarskiej, który miał niewielką wadę na górnej krawędzi. Wszystko wyczyszczone i ponownie zmontowane.

Tryb testowy: Zwiększanie grupy zaparzaczy do momentu jej wyłączenia. Wyłączyć grupę zaparzającą do momentu wyłączenia zasilania Mielenie kawy działa Wyjście wody przez pompę (dysza parowa i wylot kawy) działa
Teraz problem: po podłączeniu
nic
się nie dzieje
, tzn. nie ma obowiązkowego "startu" grupy piwowarskiej, a wspomniane wyżej miganie czterech diod nadal istnieje. Musisz coś zresetować, czy co innego może być powodem? Linia doprowadzająca do kontaktu z REED wydaje się być w porządku, coś oczywistego nie zwróciło mojej uwagi.
Jestem wdzięczny za wszelką pomoc (i teściowej teżbiggrin.gif)

kaffeechris

Wtorek, 10. Październik 2017, 19:52 07

*

Ekspert

Grupa: Moderatoren

Składki: 2075

numer członkowski..: 24425

Członek od: 29.05.2014

Problem AEG
: Ponieważ jest to Delonghi z etykietą AEG, myślę, że błąd
pojawiał się już
kilka razy
.

Na tablicy znajduje się licznik błędów. Na bocznym forum jest opisany błąd, z którym nie można

już uruchomić

maszyny

. Musisz się tam

zarejestrować i wpisać

tam

swój

błąd.

Wtedy na pewno dost

aniesz ofertę za

pośrednictwem PN

.
MfG
Chris



--------------------
Alles ist Wiederverwertbar, sogar diese Buchstaben.
Keine Anfragen oder Hilfe, über E-Mail.