Zaawansowane wyszukiwanie

Pytanie dotyczące spieniacza mleka Melitta Barista TS Smart

Jim83

Środa, 12. Styczeń 2022, 08:56 08

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 48773

Członek od: 12.01.2022

Cześć!

Posiadam Melitta Barista TS od około miesiąca i jestem z niego w większości zadowolony.

Zanim kupiłem maszynę, sprawdziłem wiele recenzji i filmów online i co zauważyłem, że kiedy maszyna pompuje mleko, wydaje dudniący dźwięk, jest to całkowicie normalne i słychać go na wszystkich filmach, które widziałem, ale różnica polega na tym, że na wszystkich filmach, które widziałem, pompuje / dudni kilka razy szybko na początku, a następnie uspokaja się w tempie, gdy mleko zaczęło płynąć. Na mojej maszynie, jednak, jest to ten sam dźwięk / tempo pompowania / thumping na początku, ale potem zwiększa i jest znacznie szybciej na mojej maszynie. Myślę, że jest to trochę dziwne, mimo że zazwyczaj działa dobrze z mlekiem na mojej maszynie pomimo różnicy, chociaż czasami zatrzymuje się szybko z mlekiem, zanim kontynuuje przepływ ponownie.

Załączam film, jak to brzmi na mojej maszynie (może trzeba oszukiwać, aby usłyszeć poprawnie) Następnie załączam kilka linków do filmów na youtube z innymi maszynami, które WSZYSTKIE brzmią tak samo. Moje pytanie brzmi więc, dlaczego brzmi inaczej i ma wyższe tempo na mojej kopii niż wszyscy inni, których widziałem / słyszałem? Czy jest na to jakieś wytłumaczenie?

Spieniacz mleka działa zgodnie z przeznaczeniem przez większość czasu, ale czasami zatrzymuje się na krótko przed kontynuacją.

Tutaj są linki do innych maszyn tego samego rodzaju.To jest ten grzmiący dźwięk, kiedy robi mleko, o którym mówię.

Tutaj jest moja maszyna:

https://imgur.com/a/kLjSRYz

Oto przykłady innych maszyn.





Br Jimmy

Schlawi

Środa, 12. Styczeń 2022, 17:08 05

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1104

numer członkowski..: 14628

Członek od: 26.12.2011

Działa tak, jak powinien. Wydaje mi się, że oprogramowanie w Twoim jest inne niż w pozostałych na filmie. Spojrzałem tylko na pierwszą z nich.
Na początku procesu ogrzewania pompa jest taktowana wolniej, a gdy ogrzewanie osiągnie swoją temperaturę, pompa taktuje szybciej.