Zaawansowane wyszukiwanie

Zarejestruj ekspresy do kawy Jura online?

Czy można zarejestrować urządzenia Jura online

Hermann M.   

Niedziela, 14. Sierpień 2022, 13:10 01

Unregistered

Wesołej niedzieli dla wszystkich fanów i profesjonalistów od ekspresów do kawy.
Wczoraj kupiłem nowy w pełni automatyczny ekspres do kawy Jura Z10 po tym jak mój Siemens EQ9 S
500przestał prawidłowo napełniać filiżanki i około 1/3 przygotowania kawy kończy się w wytłoczkach
.

Teraz zdecydowałem się na Z10 od Jura i chciałbym zarejestrować moją maszynę online, ale nie mogę nigdzie znaleźć czy i jak można zarejestrować maszynę Jura.
Jest dodatkowa strona do rejestracji maszyn komercyjnych, ale numer seryjny mojej Z10 nie jest akceptowany (bo nie mieści się w kategorii maszyn komercyjnych).
Czy ktoś wie, czy w ogóle można zarejestrować prywatną, w pełni automatyczną maszynę online u Jura?
Z Siemensem możesz to zrobić dla wszystkich urządzeń i możesz je wszystkie (płytę indukcyjną, inteligentny piekarnik, lodówkę,
zamrażarkę itp.)
zarejestrować
po zakupie i mieć wszystkie dane, takie jak data zakupu, okres gwarancji i wiele innych, wyraźnie wyszczególnione w jednym miejscu
.

Jeśli mam problemy z jednym z urządzeń Siemensa, klikam na niego w Siemensie i natychmiast mam wszystkie dane dotyczące tego urządzenia, opcje kontaktu z Siemensem i mogę bezpośrednio utworzyć zlecenie naprawy, itp....
Jura chyba nie oferuje tego dla swoich (normalnych) klientów, którzy nie kupują komercyjnego urządzenia, albo po prostu nie mogę tego znaleźć.