Zaawansowane wyszukiwanie

Nivona CafeRomatica 840 lub DeLonghi ESAM 3000

TANJASTRULL

Środa, 16. Listopad 2011, 13:27 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 14138

Członek od: 16.11.2011

Witam, jestem kompletnym nowicjuszem, jeśli chodzi o w pełni automatyczne ekspresy do kawy. Od dłuższego
czasu
badam w Internecie, co mogłoby być dla nas odpowiednią maszyną. W końcu doszedłem do wniosku, że chcielibyśmy kupić DeLonghi ESAM 3000 B za około 300,-- EUR.
Więc dziś poszedłem do dilera i poprosiłem o urządzenie. Prawdopodobnie nie jest on już dostępny, można go zamówić tylko za pośrednictwem różnych dealerów internetowych. Teraz przyszło pytanie, za co użyłbym takiej maszyny. Pijemy codziennie co najmniej 6-8 filiżanek,
nie kubków, kawy. Dystrybutor powiedział, że jedna lub pożądana maszyna DeLonghi nie wystarczy, ponieważ została zaprojektowana za mniejszą cenę (patrz również gwarancja z 5000 kubków).
Polecono mi wtedy Jurę albo Nivonę. Po dłuższej rozmowie o moich życzeniach w końcu dotarliśmy do CafaRomatica 840 Marrone
, za dumne 999,-- EUR. Wow, jakie piękne urządzenie! Teraz oczywiście moje wątpliwości, czy to musi być takie urządzenie? Nasze życzenia nie są tak duże:- aby zrobić dobrą kawę- gorące mleko dla dzieci- powinien być w stanie obsłużyć powyższą ilość kawy przez długi czas łatwe do czyszczenia- nie ma wysokich kosztów czuwania- możliwość korzystania zarówno z z ziaren kawy i mielonej kawy (ze względu na poziom hałasu podczas mielenia w bardzo wczesnych godzinach porannych) lub- cichy ekspres, który pozwala na mielenie w bardzo wczesnych godzinach porannych bez całej rodziny stojącej w łóżku Więc, zgadnij, że to wszystko. Mam nadzieję, że możesz mi pomóc. Dodatkowe podziękowania za szybkie odpowiedzi wink.gifTanjaedit
: Pomoc, umieściłem maila w niewłaściwej kategorii, czy ktoś może go umieścić w odpowiedniej
kategorii?
DZIĘKUJĘ!

tigger65

Środa, 16. Listopad 2011, 17:28 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 14133

Członek od: 16.11.2011

biggrin.gif ...gorące mleko dla dzieci... Właśnie wprowadziłam mojego juniora do Nivony 850 - był zachwycony!
mleko nie wychodzi gorące, ale ciepłe, jak często tu wspominano - ale dzięki temu jest gotowe do natychmiastowego picia bez dmuchaniabiggrin.gif
.

.......

Wiele pozdrowieńThomas



--------------------
Der Tag beginnt mit Kaffee - Nivona Romantica 850

TANJASTRULL

Czwartek, 17. Listopad 2011, 09:07 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 14138

Członek od: 16.11.2011

To jest zrobione. Całkiem spontanicznie i krótko dostaliśmy 840 zeszłej nocy. Po prostu nie mogliśmy już dłużej czekać.

Teraz pierwsze wyniki testów po obszernych testach (nie mogliśmy dziś spać z tak dużej ilości kawy)wink.gif:- Kawa smakuje naprawdę świetnie - ekspres jest naprawdę łatwy w obsłudze, co oznacza: nasze dzieci mogą teraz bez problemu przygotować dla nas dowolny rodzaj kawy, herbaty lub gorącego mleka - czyszczenie ekspresu jest tak łatwe i szybkie - wyświetlacz na ekranie rzeczywiście sprawia, że wszelkie instrukcje są zbędne Próbowaliśmy wszystkiego, co można przygotować i jesteśmy entuzjastycznie nastawieni. Kiedy jednak wczoraj byłem w drodze i zobaczyłem, że można kupić używany samochód za tę cenę, zacząłem się zastanawiać przez chwilę...
Jedyny dotychczasowy problem: często pojawia się
wyświetlacz "Uzupełnij wodę", chociaż zbiornik jest pełny. Po kilku powtórnych uruchomieniach, komunikat o błędzie/prompt znika ponownie. Zobaczmy, jeśli to się nie poprawi, skontaktuję się z obsługą. A może ktoś ma doświadczenie? Oh, ta maszyna jest tak piękna. smile.gif Prawdziwy przykuwający uwagę! @Thomas
: Nasze dzieci też są takiwink.gife
entuzjastyczne. Teraz piją tylko gorące mleko z wielką pianą. Może powinniśmy wkrótce dostać własną krowę.
Dodatek: Rozmawiałem dziś z obsługą, są naprawdę tak samo mili, jak zawsze opisywani. Doradził mi, żebym zabrał moją maszynę do dilera i przetestował tam zbiornik na wodę. Z nowym zbiornikiem na wodę od dealera wszystko działało idealnie. Tak więc teraz możemy cieszyć się tym doświadczeniem bez żadnych problemów.

Karl-Heinz Habitz

Piątek, 09. Grudzień 2022, 22:28 10

Unregistered

Nivona to najlepsze ekspresy do kawy, mogę je tylko polecić.
My mamy 777, bardzo zadowoleni.
Ważne jest to, że wszystkie części zamienne, w tym zaparzacz, można wymienić samodzielnie.

Pozdrawiam