Zaawansowane wyszukiwanie

Alternatywa dla Multibony od Kaffeepartner poszukiwana jest

DiabloGT

Wtorek, 24. Maj 2011, 15:45 03

Unregistered

Witam wszystkich,

Świeżo po wakacjach czytam w mailach, że trwa zakup w pełni zautomatyzowanej maszyny do biura. Generalnie wszystko to jest bardzo miłe, ale niestety nie czyta się tylko dobrych rzeczy o planowanej Multibonie z Kaffeepartner.

Teraz po 3 godzinach czytania na forum i w wyszukiwarce np. Quickmill lub Jura oferuje znacznie więcej jakości za mniejsze pieniądze, ale całość powinna jeszcze pasować do zalet Multibony.

Potrzebujemy w pełni zautomatyzowanego automatu, który może zrobić espresso, kawę, latte, cappuccino i latte macchiato. Całość ma być finansowana z wynajmu łącznie z umową serwisową. Prawdopodobnie będziemy zużywać około 50 kubków dziennie, za które należy zapłacić odpowiednią kwotę w automacie na monety. Czy jest coś takiego? A jeśli tak, to od jakich dilerów można dostać coś takiego?

Ponieważ zakup dużego automatu biurowego nie pozwoli już na prywatny użytek, mam nadzieję, że pomożecie mi Państwo w dalszym ciągu cieszyć się moją kawą.

Wielkie dzięki!

DiabloGT

Środa, 25. Maj 2011, 12:01 12

Unregistered

Uzupełnienie: Bardzo pożądane byłoby również stałe przyłącze wody. Jeśli nikt nie zna odpowiedniej maszyny, to może ktoś zna dilera, który doradza? Niestety, naprawdę nie wiem, od czego zacząć.

Wielkie dzięki.

Diablo