Zaawansowane wyszukiwanie

Kup ekspres do espresso

Maszyna do espresso

EricK

Niedziela, 31. Grudzień 2017, 15:43 03

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 26

numer członkowski..: 31639

Członek od: 22.12.2017

Witam wszystkich, mogłem już zebrać wiele dobrych rad, dzięki społeczności, mój kumpel ma urodziny 24.1. i lubi wypić espresso w międzyczasie. biggrin.gif
Zastanawiałem się teraz nad daniem mu na urodziny ekspresu do kawy. Teraz mam już bełkot kilka sklepów, takich jak Kaufland, Media-Markt i Saturn i nadal uważam, że nie jest to całkiem tanie. Czy uważasz, że możesz dostać taką samą dobrą jakość i trochę taniej w sieci? Chciałbym dać go w komplecie z ziarnami i przeczytałem już kilka raportów o ziarnach kawy espresso, takich jak https://bohnen-test.de/testberichte/die-bes...ressomaschinen/ i https://www.focus.de/wissen/partner/roastma...id_7355396.html. Myślę, że marka wyższej jakości byłaby lepsza, prawda? Mam nadzieję, że nadal możesz mi pomóc i
znajdę
odpowiedni prezent
.

Dzięki z góry!

monika_a

Środa, 07. Marzec 2018, 16:03 04

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 27

numer członkowski..: 32043

Członek od: 01.03.2018

Taki ekspres do espresso to już bardzo drogi prezent dla przyjaciela lub kumpla. Musisz się o niego naprawdę troszczyć. Co uważam za wspaniałe.

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby dać mu ekspres do kawy zamiast automatu? Z kilkoma ładnymi odmianami ziaren kawy i jeśli to wszystko jest ładnie zapakowane, jestem pewien, że będzie bardzo szczęśliwy!

Kaffeepoint

Czwartek, 08. Marzec 2018, 21:34 09

*

Profesjonalista

Grupa: Mitglieder

Składki: 455

numer członkowski..: 28864

Członek od: 07.06.2016

Nie miałem z nim kontaktu od trzech miesięcy.

Ekspres do espresso (nośnik sita) stoi i spada wraz z młynkiem. Dobre szlifierki są od około 180 € w górę, jak zawsze prawie nie ma limitu. Potrzebne są także takie akcesoria jak tamper, mata antysabotażowa, pojemnik do stukania, a przede wszystkim dobra, świeżo palona kawa. Znak 1000,- € jest szybko przekraczany.

Jeśli jednak wziąć pod uwagę trwałość takich maszyn (30-40 lat nie jest rzadkością), cena zakupu jest amortyzowana bardzo szybko.



--------------------
KVA:WMF 800 ST: Lelit Bianca PL 162