Zaawansowane wyszukiwanie

Spidem Trevi Chiara - nie dźwięk

Bezpiecznik?

supperflo   

Sobota, 11. Lipiec 2009, 12:50 12

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 7

numer członkowski..: 4806

Członek od: 11.07.2009

Cześć, chłopaki,

Nasza Spidem Trevi Chiara robi dobrą kawę od około 6 lat.
Od dzisiaj nie podgląda już, nawet nie łunie. Czy mógł wybuchnąć bezpiecznik? Był
też włączony, chyba zapomnieliśmy go wczoraj ponownie wyłączyć.

Jakiego rodzaju bezpiecznika potrzebuję i gdzie mam go wymienić?

Usunąłem

już górną część obudowy, ale obudowa jest dość "głęboka", kabel zasilający wchodzi do maszyny na dole, a

usunięcie

całego wewnętrznego

obiegu nie jest bezproblemowe. Czy istnieje kpina z tego, jak się w tym poprawić? Wielkie dzięki, postaram się w międzyczasie... :-)FloSpidem
Trevi Chiara

supperflo   

Sobota, 11. Lipiec 2009, 15:20 03

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 7

numer członkowski..: 4806

Członek od: 11.07.2009

Zwolniony. Znowu działa.
Bezużytecznie całkowicie zdemontowałem maszynę, ale nie było to takie trudne, można po prostu wyciągnąć całą pracę wewnętrzną do góry po odkręceniu dwóch śrub
.

Dopiero później znalazłem wskazówkę, aby podążać za kablem z tablicy, który jest oznaczony na tablicy "JP11". I wtedy nagle widzisz czarną rzecz, którą można przykręcić i w której znajduje się bezpiecznik

.

Ten bezpiecznik wyglądał na nienaruszony na zewnątrz, ale i tak nie mógł przepłynąć przez niego prąd (mierzyłem go), więc trzeba go było wymienić. Prędzej powiedziane, niż zrobione, przy tej okazji oczywiście maszyna została prawidłowo oczyszczona, zmontowana i

uruchomiona.

Likoerz

Czwartek, 30. Lipiec 2009, 14:19 02

Unregistered

* LOB *
Myślę, że to wspaniałe, gdy ktoś zadaje pytanie, sam znajduje rozwiązanie i umieszcza je również dla innych.

Gast_Tom

Sobota, 14. Wrzesień 2013, 18:46 06

Unregistered

Podwójna pochwała za napiwek, mam nadzieję, że z moim trevi... co jest tym samym błędem. Masz już możliwość, czego mogę szukać. Dzięki.

jb666

Środa, 11. Wrzesień 2019, 12:45 12

Unregistered

Cześć, Supperflo,

Mam ten sam problem, ale słyszałem, że Trevi Chiara powinna mieć dwa bezpieczniki. Wiesz może, gdzie jest ten drugi? Nie mogę go znaleźć.


Dziękuję i pozdrawiamJB