Zaawansowane wyszukiwanie

Saeco Magic C+ koniec z kawą

CLWvC

Poniedziałek, 11. Maj 2020, 13:06 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 38715

Członek od: 11.05.2020

Witam wszystkich!

Ponieważ byłem w stanie naprawić lub naprawić niektóre problemy na tym forum z powodu problemów innych i wielkiej pomocy tutaj na forum, ale niestety nie mogę dostać więcej w tej chwili, piszę ten post.

- Maszyna: Saeco Magic Comfort Plus (Total Coffee: 8400)- Znajomość mechaniki i elektroniki dostępne: trochę - Urządzenie pomiarowe dostępne: obecnie nie, ale mogę dostać goProblematyczne: Od kilku dni, nieważne, czy to płukanie lub kawa, nie ma wody wychodzi z wylewki. Oznacza to, że rozgrzewa się itp. i chce się spłukać, potem słyszy się pompę i wszystko brzmi normalnie, ale woda nie wychodzi. Jednak gorąca woda wypływa z dyszy parowej, maszyna brzmi normalnie podczas procesu warzenia piwa, więc też się miele, pompy, grupa piwowarska brzmi normalnie podczas procesu warzenia, wytłoki wyglądają dobrze i trafiają do pojemnika z wytłokami po (nieudanym) procesie warzenia. Wypróbowałem też grupę piwowarską na drugiej maszynie, wszystko tam działa, więc to nie może być grupa piwowarska. Jedyną możliwością, jaką mogę sobie wyobrazić, jest dysza wylotowa, być może miała już swój dzień. Oto jego zdjęcie:user posted imageJeśli potrzebujesz więcej informacji, albo o czymś zapomniałem, po prostu smile.gifpodziękuj
już teraz!
pozdrawiam

CLWvC

Schlawi

Poniedziałek, 11. Maj 2020, 17:16 05

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1104

numer członkowski..: 14628

Członek od: 26.12.2011

aby ustawić większy obraz. Czy suwak jest jeszcze w jednym kawałku i nie jest zbytnio wygięty?