Zaawansowane wyszukiwanie

Odpowietrzyć Gaggia Titanium

a ty nie możesz...

Haelge

Wtorek, 26. Kwiecień 2011, 08:54 08

Unregistered

Witam wszystkich,

Użyłem wczoraj mojego Titanium, aby uruchomić cykl płukania z tabletką czyszczącą. Czy to zawsze trwa tak długo? Woda wyszła w kroplach. I w pewnym momencie (kiedy mnie nie było w pokoju) poszło szybciej. Kuchnia znów jest sucha. wink.gif

Jednak po zakończeniu cyklu czyszczenia pojawiła się informacja "krwawienie". I to już wtedy nie działało. Naciśnięcie przycisku 26 i naciśnięcie przycisku pary spowodowało, że pompa lekko wypompowała i woda kapała z dyszy parowej. Ale to było to.

Po zresetowaniu go z ustawień fabrycznych, wskazówka zniknęła i mogłem ponownie zrobić kawę. Ale jak tylko chciałem wyciągnąć parę/gorącą wodę, znów pojawiła się aluzja "krwawienia" i nic już nie działało.

Czy masz pojęcie, co to może być? Czy któryś z hydraulików jest zatkany? Czy odkamienianie byłoby przydatne, gdy ledwo mogę dostać wodę przez linię parową? Niedawno ją odkamieniłem.

Dziękuję bardzo,

Haelge

aflow

Piątek, 29. Kwiecień 2011, 08:52 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 64

numer członkowski..: 11686

Członek od: 02.04.2011

Witam,
najpierw spróbuj odkamieniać ewentualnie zapchany system parowy w drodze wodnej. Jeśli to nie pomoże, możliwe, że jest to problem mechaniczny z zaworem gorącej wody / pary wodnej. jeśli uruchomisz cykl czyszczenia i tabletka rozpuści się
i zareaguje z tłuszczem kawowym, może wystąpić zmniejszenie przepływu wody w ciągu pierwszych kilku minut. MfGaflowhttp://www.rohrbachundsohn.de/ersatzteile.html

Guest

Sobota, 30. Kwiecień 2011, 12:24 12

Unregistered

Witam,

Próbowałem odkamieniać. Rozpoczął się program degresywny, potem chciał pompować wodę, ale ponieważ dysza gorącej wody jest zablokowana, zgłasza po około 10 sekundach nieudane pompowanie misji zakończone. Próbowałem wtedy kilka razy, ale odkamieniacz chyba nie osiągnął celu.

Raz zdjąłem pokrywę na górze, ale potem nie odważyłem się iść dalej.

Myślę, że potrzebuje profesjonalisty. Nie chcę zrujnować mojego Gaggia. Za bardzo ją za to kocham.


Dziękuję bardzo,

Haelge

aflow

Piątek, 06. Maj 2011, 08:41 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 64

numer członkowski..: 11686

Członek od: 02.04.2011

Witam, możesz spróbować jeszcze raz
Otwierając pokrętło naciśnij na zawór i utrzymuj ciśnienie w pozycji pionowej w kierunku urządzenia
- może będzie przepływ i możesz pomóc sobie inaczej musisz iść do specjalisty. MfGaflowhttp://www.rohrbachundsohn.de/geraete-shop.html