Zaawansowane wyszukiwanie

Siemens EQ.9 plus podłączenie s500 lub s700

Łatwa konserwacja

flipper

Poniedziałek, 12. Październik 2020, 23:52 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 41224

Członek od: 12.10.2020

Bardzo mnie interesuje Siemens EQ.9 plus podłączenie s500 lub s700
,gdzie szczególnie podoba mi się zintegrowany zbiornik na mleko i wyjmowanazaparzacz
.
Ponieważ od 2006 roku utrzymuję i naprawiam mój SAECO Magic Comfort + z ponad 48000 okładek od pierwszego dnia (jestem wyszkolonym technikiem radiowym i telewizyjnym), chciałbym

tozrobićrównież z moją nowąmaszyną
.

W jakim stopniu EQ.9 może być utrzymywany lub czyszczony?

Czy można

zdemontować BE na jego elementy i dostać się do wnętrza urządzenia bez użycia specjalnych narzędzi

? Byłbym


bardzo








zadowolony


z uczciwych odpowiedzi








.
LG Markus

flipper

Czwartek, 15. Październik 2020, 09:23 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 41224

Członek od: 12.10.2020

Poprosiłem teraz niektórych dealerów o EQ.9 plus podłączenie s500 / 700 i zostałem odradzony z powodu tego, że jak dotąd każda sprzedana maszyna EQ-9 wróciła z problemami. Niektórzy dealerzy nie oferują już tej maszyny.

Czy ktokolwiek tutaj może to potwierdzić. Czy ta maszyna naprawdę jest taka błyszcząca?

Z wyrazami szacunku Markus

Smetsolino

Niedziela, 17. Styczeń 2021, 12:07 12

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 42636

Członek od: 17.01.2021

Witam
, jest już pewnie za późno (po Bożym Narodzeniu), ale wciąż....
Mam połączenie z EQ9 s500 i jestem bardzo zadowolony. Projekt jest oczywiście bardzo niemiecki, ponieważ lubię Jurę, na przykład, znacznie lepiej. Ale kawa jest doskonała i masz bardzo wiele możliwości regulacji.
Wcześniej miałem Jurę i maszynę Nivona. Jura miał tylko mnóstwo narzędzi i wysiłku, aby właściwie czyścić. Nivona była już taka lepsza (grupa piwowarów usuwalna). Ale Siemens jest jak na razie najlepszy. Można wyjąć grupę zaparzaczy i wyczyścić ją pod kranem, wylewkę kawy łatwo otworzyć i wyczyścić itp. Do wszystkiego można dotrzeć bardzo łatwo i po około 1 roku jestem bardzo zadowolony.
Miałem jednak problem z grupą piwowarską, ale serwis wysłał mi bezpośrednio po moim telefonie nową.
Inaczej nie mam żadnych problemów, a kawa smakuje pysznie.
Wiele pozdrowieńSascha





Gast_Flipper

Niedziela, 17. Styczeń 2021, 14:38 02

Unregistered

Tak, właściwie trochę za późno, bo kupiłem teraz Nivona NICR 970 i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

W przypadku EQ.9 jest to głównie zasługa grupy piwowarskiej, a Siemens nadal nie rozwiązał tego problemu. Tymczasowym rozwiązaniem wydaje się być nasmarowanie wrzeciona, które odciąża silnik (sterowanie)! Jeśli klient nie zrobi tego sam, to nieodwołalnie trafia do sprawy serwisowej.

Gast_Giuseppe

Piątek, 05. Marzec 2021, 12:02 12

Unregistered

Czy możesz mi powiedzieć szczegółowo, co część będzie mam kawałek do smarowania?