Zaawansowane wyszukiwanie

Siemens lub Jura dla ludzi, którzy mało piją

jaenno

Piątek, 15. Marzec 2019, 14:50 02

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 33925

Członek od: 15.03.2019

Witam wszystkich
, chciałbym rozstać się z moim starym Impressa F9. Flirtowałam z S8 od tego samego producenta. Jestem
naprawdę bardzo zadowolony
z Jury
.

To, co bardzo się zmieniło, to moje spożycie kawy. Piję prawie wyłącznie samotnie, w weekendy moja żona też pije cappucino. W ciągu tygodnia prawie wcale nie pije się kawy, ponieważ oboje pracują na pełny etat. Ostatnim razem w F9 miałem wrażenie, że kawa nie smakuje już dobrze.

Czy

maszyny mają tendencję do formowania się, gdy

nie są używane przez długi czas?

Mój przyjaciel kupił teraz EQ.6. Cena to oczywiście

inna historia. Byłbym po
prostu
wdzięczny
za kilka przypadkowych wrażeń
.
LG jaenno

Brian Basco

Niedziela, 17. Marzec 2019, 11:20 11

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

Okay - bardzo swobodne
:Dlaczego w pełni automatyczna maszyna z
bardzo małym użyciem?

Jak wiele możemy sobie wyobrazić w MY?

Co

najmniej 3 kubki

dziennie?

W przypadku stałego nieużywania w ciągu tygodnia roboczego, wolałbym urządzenie z wyjmowaną grupą piwowarską i

utrzymywać je

otwarte i

suche.

W przeciwnym razie rozważałbym alternatywne przygotowanie do rzadkich zastosowań - tzn. odpowiednią szlifierkę i, w razie potrzeby, mały nośnik sita; w ten sposób są Państwo również dobrze wyposażeni do filtrów i innych rzeczy... i z dobrą fasolką dostajesz o wiele lepszy wynik niż

z KVA.
Witam!

Kaffeevollautomat-Test-Vergleich

Sobota, 23. Marzec 2019, 09:18 09

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 27

numer członkowski..: 33092

Członek od: 17.10.2018

W przypadku nieużywania maszyny i nie czyszczenia jej, pozostałości mleka mogą na przykład ulec spleśnieniu. Nie można usunąć grupy zaparzającej z ekspresów do kawy Jura w pełni automatycznych. W przypadku nieużywania maszyny, wilgotna grupa piwowarska może również zacząć pleśnieć. Z tego powodu należy zawsze usuwać grupę piwowarską i umieszczać ją na maszynie podczas wyjazdu na wakacje. Siemens EQ. 6 to bardzo dobry w pełni automatyczny ekspres do kawy. Jak pan wspomniał, jest to dość kosztowne. A przy rzadkim użyciu nie warto wydawać tak dużo pieniędzy. Jeśli jednak nadal jesteś nim zainteresowany, możesz przeczytać raport z testu na naszej stronie internetowej
:https://www.kaffeevollautomat-test-vergleich.com/siemens-eq-6/Ich
.
Radzimy raczej kupić ekspres do espresso, ponieważ A: są tańsze i B: dają bardzo dobrą jakość espressowink.gif.
Ekspresy do espresso posiadają również mleczną piankę z lancą, dzięki czemu możliwe są napoje takie jak cappuccino. Potrzebny jest również młyn do kawy, ponieważ używanie wstępnie zmielonych ziaren kawy w ekspresie do espresso jest grzechem. Świeżo zmielona fasola po prostu smakuje lepiej. Na naszej stronie internetowej przetestowaliśmy bardzo dobry i niedrogi ekspres do kawy:
https://www.kaffeevollautomat-test-vergleich.com/delonghi-ec-680-dedica/Ich

Mam nadzieję, że będę mógł Wam pomóc.
smile.gif



--------------------
Wer unaufgeklärt Kaffeevollautomaten kauft, der macht einen großen Fehler!
Blogger auf www.kaffeevollautomat-test-vergleich.com

Brian Basco

Poniedziałek, 25. Marzec 2019, 20:13 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

Dzięki za zatwierdzenie - już drugi raz dzisiaj biggrin.gif

sebastian79

Piątek, 31. Styczeń 2020, 16:54 04

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 17

numer członkowski..: 23494

Członek od: 03.02.2014

Więc mam nadzieję, że znalazłeś ekspres do kawy, który działa?
Przy tak szerokim wyborze, nie jest to łatwe do podjęcia. Sam miałem ostatnio wiele do wyboru... Po kilku testach i porównaniach, wybrałem Jura
E6 Piano White, który znalazłem tutaj
http://www.best-in-coffee.de
wink.gif! Jestem z niego więcej niż zadowolony. Na razie pokazuje się z najlepszej strony.
Następnym razem
jednak wystarczy
sprawdzić testy i porównania
!