Zaawansowane wyszukiwanie

La Cimbali M3 Club - instrukcje lub inne wskazówki

lordnycon

Czwartek, 19. Lipiec 2012, 23:51 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 16864

Członek od: 17.07.2012

Dobry wieczór, wszystkim.

Jutro zamierzam rzucić okiem na klub La Cimbali M3, ponieważ chciałbym się zmienić z mojego Jura Impressa S90, głównym argumentem są dla mnie dwie szlifierki, stałe przyłącze wody i programowalny spieniacz do mleka.

Tak czy inaczej, teraz szukam odpowiedniego podręcznika, nie musi on być bezpośrednio dla klubu, podręcznik dla innych maszyn z serii M3 również powinien mi pomóc. Oczywiście chętnie wezmę wszystkie inne dokumenty, które dotyczą tych maszyn.

Jeśli ktoś ma coś odpowiedniego, byłbym bardzo wdzięczny. Szukam od nieco ponad godziny, ale mogę znaleźć tylko arkusz danych, który również jest przechowywany tutaj na tej stronie.

Dzięki z góry ;-)

Kaffekoelle

Sobota, 09. Styczeń 2016, 13:22 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 28120

Członek od: 09.01.2016

Witaj Lordnycon,

Przeczytałem twoją prośbę tutaj. Mam 2 kawałki Cimbali M3 Cafeclub od lat w mojej piwnicy, aby przywrócić je do życia po raz drugi.

Chciałbym wspomnieć, że maszyny te nie mają wyświetlacza, jak na obecnych maszynach. Myślę, że twój wyglądał tak samo. Chciałbym teraz rozpocząć proces
ponownego rozruch
u. Chciałbym zapytać,
czy otrzymałeś jakieś dokumenty lub gdzie
możesz je dostać.
Może mógłbyś mi w tym
pomóc. Dziękujemy z
góry za odpowiedźCoffee
kettle

Krzysztof

Sobota, 13. Marzec 2021, 07:09 07

Unregistered

To i ja się dołączę jestem w tym samym kłopocie ale może ktoś z moich poprzedników już znalazł taką instrukcję