Zaawansowane wyszukiwanie

AEG CaFamosa CF85, utrata wody

topdancer

Czwartek, 30. Sierpień 2012, 10:06 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 17288

Członek od: 30.08.2012

Witajcie razem,

Mam problem z moim AEG CaFamosa CF85 i znalazłem to forum. Nie znam się na elektronice, nie znam się na mechanice do tego stopnia, że mógłbym otworzyć maszynę nie psując niczego ;-).

Teraz do mojego problemu: Kiedy maszyna jest włączona, na dole po prawej stronie na stałe skończy się trochę wody. Pod maszyną tworzy się w ten sposób kałuża. Kiedy maszyna jest wyłączona, nie ma wycieku wody. Sfotografowałem miejsce, gdzie woda wycieka. To tam znajduje się niebieski wąż w czarnej plastikowej części. Jest też mała metalowa klamra, którą zdjąłem, trochę mocniej wcisnąłem i założyłem ponownie. Ale to się nie udało.

Moje pytanie teraz: Jak mogę ponownie uszczelnić to miejsce, co trzeba naprawić lub którą część zamienną wymienić?

Cieszę się z twoich wskazówek i z góry dziękuję.
Powitanie topdancerki

Załączony obrazek

looser

Czwartek, 30. Sierpień 2012, 10:17 10

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2322

numer członkowski..: 5600

Członek od: 28.10.2009

W czarnej plastikowej części znajduje się klips. Wyciągnij go. Następnie można wyjąć niebieski wąż. Na nim, albo w otworze jest O-ring. Zmień go i złóż ponownie. To jest to.



--------------------
Nach vielen verschiedenen KVA habe ich jetzt meinen Seelenfrieden. WMF 800 :-)

www.DeMichaelLonghi.de

topdancer

Piątek, 31. Sierpień 2012, 11:50 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 17288

Członek od: 30.08.2012

Witaj, luzaku,

Dziękuję za napiwek. Zainstalowałem nowy o-ring, maszyna jest znowu szczelna, a moja żona jest niezadowolona. Miała już nadzieję na nową, w pełni zautomatyzowaną maszynę. smile.gif

Jeszcze raz dziękuję i Grüßetopdancer.