Zaawansowane wyszukiwanie

Następca dla Cafe Bonitas Kingstar

Michiru

Środa, 01. Kwiecień 2020, 13:21 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 38131

Członek od: 01.04.2020

Witam,

Zwracam się do ciebie, bo kręci mi się w głowie od wszystkich informacji o DMV-ach. Nie wiem już, co się dzieje. Zmagałem się już z moją decyzją w 2015 roku. Od 2015 roku mam swoją kawiarnię Bonitas Kingstar, z której jestem całkowicie zadowolony i zawsze uważałem ją za idealnie dostosowaną do naszego gospodarstwa domowego. Im starsza jest moja maszyna, tym bardziej jestem zajęty następcą naszego gospodarstwa domowego. Chciałbym mieć wszystkie funkcje mojej starej maszyny również z nową. Czy istnieje porównywalny model od innego producenta, czy też muszę gdzieś iść na kompromis? Ja też idę na kompromisy, jeśli nie mogę dostać jajecznicy - lochy wełniano-mlecznej. biggrin.gifWażna jest dla mnie zdejmowana grupa parzenia - przygotowanie latte i Co przez naciśnięcie guzika - mleczna pianka również musi działać samodzielnie, tak jak Bonitas, więc bez przygotowania kawy. Cena automatu nie powinna przekraczać 500€, ale w razie wątpliwości wydałbym więcej. Wtedy możesz zaoszczędzić na tym dłużej.biggrin.gifMój Bonitas kosztował 300 euro w 2015 roku. Był używany z kilkoma okładkami, oryginalną fakturą i wciąż pozostałą gwarancją. Więc nie mam też problemu z używanymi maszynami. Mam wielką nadzieję, że ktoś może mi tu pomóc. Ponieważ do tej pory zawsze znajdowałem dobre rady na tym forum. Ale zawsze tylko jako cichy czytelnik. biggrin.gif