Zaawansowane wyszukiwanie

WIK 9757w Cam 57

Nowa maszyna

Mabru

Środa, 19. Listopad 2014, 13:33 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 6328

Członek od: 20.12.2009

Servus razem,
Ponieważ niestety pojawiła się nowa KVA, zamówiłem dziś WIK 9757w. Ponieważ jest on całkiem identyczny z Panasonic NC-ZA1 i pierwsze doświadczenia są obiecujące, zaryzykowałem. Ponieważ nie ma tu jeszcze wiele do KVA, zgłoszę się, jak tylko urządzenie będzie na miejscu. W każdym razie uważam, że cena nawet nie 350 euro za urządzenie One Touch jest bardzo dobra.

Mabru   

Piątek, 21. Listopad 2014, 14:14 02

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 6328

Członek od: 20.12.2009

Więc dzisiaj przyszło urządzenie. Wzornictwo to klasa. Dobra trzecia węższa niż mój Siemens EQ5. Do zestawu dołączony był pojemnik na mleko o wartości 80 euro. KVA potrzebuje 45 sekund na uruchomienie. Wszystko można bardzo łatwo regulować. KVA jest znacznie cichsza niż Siemens. Smak kawy jest lepszy. Super to funkcja One Touch. Stosunek ilości mleka do kawy może być regulowany, podobnie jak ilość piany i pojemność filiżanek. Zaleca się stosowanie przystawki do fasoli, ponieważ 125 gr. jest nieco mniejsza. Więc masz 250 gr. napełnienia. Cappuccino jest wspaniałe. Ładne sztuczki to oświetlenie kubka, chowana taca ociekowa i talerz macchiato. kubki są suche, a w pojemniku z wytłokami nie ma wody. Co również jest wspaniałe, można całkowicie rozmontować wylewkę do czyszczenia. Żadna KVA nigdy wcześniej tego nie miała. Temperatura kawy na poziomie 4 wynosi 78 °C. Technologia ta jest podobna do Panasonic NC-ZA1, który ma specjalną technologię. Tylko wyświetlacz jest inny. Więc jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że długo będę cieszyć się tą maszyną. Jeśli są jakieś pytania, po prostu daj mi znać. Zobaczę, czy mogę na nie odpowiedzieć. Mój wniosek jest taki, że za tę cenę jest to super KVA, który może łatwo konkurować z moimi poprzednimi Siemensami, Krupsami czy Cafe Bonitas. Jeśli nie jest nawet lepiej. Idę na kawę. Rekomendacja do kupienia.

Guest

Niedziela, 07. Grudzień 2014, 23:09 11

Unregistered

Nadal jesteś zadowolony z ekspresu do kawy?

W tym miesiącu zamierzam kupić w pełni automatyczny ekspres do kawy (mój pierwszybiggrin.gif). Ofert jest kilkanaście, a do każdej oferty pojawiają się pozytywne i negatywne komentarze. Model WIK 9757W.1 jest bardzo przyjemny w projektowaniu i zawiera wszystkie ważne dla mnie funkcje.

Mabru

Sobota, 13. Grudzień 2014, 17:08 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 6328

Członek od: 20.12.2009

Cześć,
więc WIK jest świetny, jestem bardzo zadowolony. Przez przypadek dowiedziałam się, że można również czerpać tylko gorące mleko, co jest bardzo popularne wśród dzieci. Czyszczenie grupy piwowarskiej było niezwykle łatwe dzięki bardzo dobrej konstrukcji. Sita są łatwo dostępne. Wciąż eksperymentuję z różnymi rodzajami fasoli, ale WIK bije mój EQ 5. Jedyne, co może być trochę lepsze, to zbiornik na wodę, ten może być trochę większy. W porównaniu z innymi maszynami jest podobny. Kiedy pojawia się komunikat "uzupełnij wodę", w zbiorniku jest jeszcze 400 ml wody. Mam nadzieję, że ta maszyna zostanie ze mną na długo. Ale wsparcie ze strony WIK nie jest zbyt dobre. Zadałem pytanie 3 tygodnie temu i do dziś nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Guest

Niedziela, 08. Marzec 2015, 17:12 05

Unregistered

Cześć,

Jak działa ekstrakcja mleka? Nie byłem jeszcze w stanie odkryć tej funkcji...