Zaawansowane wyszukiwanie

Caffeo Solo - problemy z programem czyszczącym

To po prostu nie dzieje się normalnie

MrMorgan

Piątek, 02. Grudzień 2022, 10:08 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 60782

Członek od: 02.12.2022

Dzień dobry,

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Chcę wyczyścić maszynę.

Ściśle przestrzegam instrukcji obsługi.

- Maszyna jest wyłączona- Następnie należy nacisnąć przycisk z symbolem filiżanki + przycisk power na 3
sekundy-Wyjmujemy tackę ociekową, wyjmujemy pojemnik na wytłoki i wkładamy go pod wylewkę, wkładamy tackę ociekową z powrotem i teraz rozpoczyna się cykl podwójnego płukania zgodnie z
instrukcją-Następnie wyjmujemy grupę zaparzającą, wkładamy pręt czyszczący i wkładamy
go
z

powrotemI

teraz zaczyna się mój problem:

Zgodnie z instrukcją obsługi po włożeniu



grupy



zaparzającej powinien zapalić się symbol z kranikiem wody (co też się dzieje) i należy kontynuować program naciskając przycisk ziaren. I nic się tu nie dzieje, gdy naciskam przycisk fasolki. Mogę naciskać co chcę, nawet zostawać na nim dłużej, ale nic się nie dzieje.

Jedyna możliwość jaką mam, to wyłączenie maszyny i gdy włączam ją ponownie, to praktycznie pominęła fazę czyszczenia 2 i zaczyna od razu fazę czyszczenia 3 (świecą się 3 ziarna, a środkowe miga). Następnie wykonuje kilka płukań, ale potem się zatrzymuje, a po zakończeniu pozostaje aktywny symbol, że powinienem wyczyścić urządzenie...

Czy ktoś miał kiedyś podobny problem?









Gast_Olaf

Niedziela, 08. Styczeń 2023, 20:21 08

Unregistered

Gdy zaświeci się symbol kranu z wodą, należy najpierw wyjąć zbiornik na wodę i włożyć go ponownie. Wtedy powinno działać