Zaawansowane wyszukiwanie

Ekspres do kawy Solac w pełni automatyczny

Rip-off

Cologne   

Czwartek, 31. Październik 2013, 10:55 10

Unregistered

Odradzamy tylko taką maszynę!!!!! Podobno po 6000 kubków lub 5 latach grupa piwowarów powinna być sprawdzana za darmo tylko zdzierstwo i oszustwo!!!!!!! Po wysłaniu maszyny otrzymasz kosztorys za pseudo naprawę, której nie akceptujesz, zostanie ona automatycznie obciążona kwotą 75 €, przy czym nie zamówiłeś KV!Więc zamówisz naprawę, a potem kolejny młotek tylko wtedy, gdy przekażesz pieniądze, twoja maszyna zostanie naprawiona. Może to potrwać 6 tygodni, aż może odzyskasz swoją
maszynę
. mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Cologne

Czwartek, 31. Październik 2013, 11:00 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 22255

Członek od: 31.10.2013

Odradzamy tylko taką maszynę!!!!! Podobno
po 6000 kubków lub 5 latach grupa
piwowarów powinna
być sprawdzana za darmo tylko zdzierstwo i oszustwo!!!!!!! Po


wysłaniu

maszyny

otrzymasz kosztorys za pseudo naprawę, której nie akceptujesz, zostanie ona automatycznie obciążona kwotą 75 €, przy czym nie zamówiłeś KV!Więc

zamówisz

naprawę, a potem kolejny młotek tylko wtedy, gdy przekażesz pieniądze, twoja maszyna zostanie naprawiona. Może to potrwać 6 tygodni, aż może odzyskasz swoją
maszynę


.

W1cht3lm@nn

Sobota, 02. Listopad 2013, 07:30 07

*

Eksperci

Grupa: Mitglieder

Składki: 676

numer członkowski..: 7258

Członek od: 19.02.2010

Po co zrywać? W
końcu dotrzymali swojej obietnicy
.
Kto wybiera maszynę w oparciu o obietnicę, której spełnienie powoduje większe koszty wysyłki niż koszty pracy, jest trochę winny.



--------------------
Quick Mill 05000 "Unique Edition", WMF Ecco

Gast_Markus

Sobota, 23. Maj 2015, 20:43 08

Unregistered

bezwzględny zdzierstwo

Kupiłem sobie jeden z nich, a ja miałem problemy. Ta rzecz zawsze daje dziwne komunikaty o błędach i praktycznie nigdy nie działała. Płacenie za naprawę teraz nie jest dla mnie możliwe. Nawet jego naprawa była niezwykle trudna. Grupa piwowarska nie działa prawidłowo i jest od razu brudna. Zbiornik na teren zawsze pracuje z połową wody itp. Wyrzucam go i następnym razem kupię coś porządnego.