Zaawansowane wyszukiwanie

Odprowadzanie pod wodą

Molli

Poniedziałek, 29. Wrzesień 2008, 22:01 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 2822

Członek od: 29.09.2008

Witam
, jestem nowy na forum i potrzebuję
porady

, mam Gaggia Titanium na 2 miesiące, i jestem bardzo zadowolony, z wyjątkiem drobnych rzeczy. W kroplówce zawsze jest woda, chociaż kubek jest pod grupą piwowarską, pojemnik chce być opróżniony, kiedy chce, czasami jest całkowicie pełny, czasami stoi już po 2 kubki pojemnika

puste.

Kolejna mała wada, kawa nie jest naprawdę gorąca, czy to normalne

?

Chętnie usłyszałbym o twoich przeżyciach.

Guest

Poniedziałek, 29. Wrzesień 2008, 22:27 10

Unregistered

"W kroplówce zawsze jest woda, nawet jeśli pod grupą piwowarów jest kubek".
=> Jest to normalne, taca ociekowa sięga pod grupę piwowarską i wyłapuje wodę wydostającą się z niej podczas procesu piwowarskiego.

"Pojemnik chce być opróżniony, kiedy chce, czasami jest całkowicie zapełniony, czasami pojemnik jest już opróżniony po 2 kubkach".
=> Maszyna wyświetla "pojemnik na fusy pełne" w zależności od wewnętrznego odczytu licznika dla liczby kaw. Jeśli więc zbiornik zostanie opróżniony przed pojawieniem się komunikatu "Zbiornik pełny", to możliwe jest, że 1-2 kawy będą później ponownie wyświetlane jako "Zbiornik pełny".

"kawa nie jest naprawdę gorąca, czy to normalne?"
=> kiedykolwiek zwiększyła temperaturę parzenia?

Baw się dobrze z maszyną

Krazy

Molli

Wtorek, 30. Wrzesień 2008, 10:03 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 2822

Członek od: 29.09.2008

Dziękuję za miłą odpowiedź, dobrze wiedzieć, że to normalne. Jeśli chodzi o
temperaturę, to już ją ustawiłem na wysoką, ale uważam, że kawa z normalnego ekspresu jest znacznie gorętsza
.

Słyszałem od innych właścicieli ekspresów do kawy, że to z powodu plastikowej grupy zaparzającej, która nie wytrzymałaby wysokich temperatur.