Zaawansowane wyszukiwanie

Philips EP3246/70 Nieustannie cieknący pojemnik na mleko

Lattego

Gelihh

Piątek, 29. Październik 2021, 10:05 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 39208

Członek od: 14.06.2020

Witajcie drodzy kawosze, mam Philips Latte Go od około 1 1/4 roku i ogólnie jestem całkiem zadowolony. Ale niestety nie z pojemnikiem na mleko. Po około 1/2 roku zaczął się dramat. Nagle z pojemnika na mleko kapało, gdy chciałam go zanieść do zlewu, aby wylać resztę mleka. Następnie otrzymałem nowy od firmy Philips. Czerpał mleko bez końca, mimo że pojemnik był już od dawna pusty. OK, to była wina maszyny. Naprawa!!! Razem z nim przyszedł nowy pojemnik. Kapało od samego początku. Nie mam pojęcia, co jeszcze można zrobić. Nigdy nie myje się go w zmywarce, a jedynie pod gorącą wodą. I tak traktuje się je jak surowe jajko. Teraz chciałbym się dowiedzieć, czy tylko ja mam ten problem. LG

GS

Wtorek, 21. Listopad 2023, 09:53 09

Unregistered

Wiemy o tym problemie od 2 lat. Phillips nie zmienił nic do tej pory sad.gif

Gast_Ingrid

Sobota, 27. Styczeń 2024, 15:17 03

Unregistered

Ja też to wiem. To już drugi raz, kiedy spieniacz do mleka kapie. Kupowanie nowego za 35 euro lub więcej to prawdziwa szkoda. Mój następny ekspres będzie inny.

meister08

Sobota, 23. Marzec 2024, 14:05 02

Unregistered

hej
dla nas też. mamy maszynę od około 3 lat. po 1,5 roku prawie nie było już piany... dostaliśmy nowy darmowy zamiennik z amazonu... teraz znowu ten sam dramat, że prawie nie ma już piany. używamy systemu filtracji wody i czyścimy go stale... ale jakoś system jest chyba całkiem dobrze przemyślany... ale niezbyt trwały... niestety... bo nie mam ochoty na płukanie węży...

zobaczmy, czy amazon pozwoli nam na drugi... albo producent.... biggrin.gif