Zaawansowane wyszukiwanie

włożyć wylot wody, chociaż włożony

micha0712

Poniedziałek, 31. Sierpień 2009, 23:42 11

Unregistered

moinwollte
mnie dzisiaj gorącej wody do herbaty nen zrobić i maszyna mówi mi wody wylotu wstawić chociaż jest w. mają go merhfach out i in wykonane, ale bez powodzenia. mają następnie mikroprzełącznik po spojrzał i styki, a także mierzone z multimetrem, czy przełącznik działa.wszystko bez zarzutu.ale gorącej wody nadal nie mogę makemaybe
ktoś wskazówka.
jeśli

mogę

podłączyć dwa przewody bezpośrednio powinno iść lub?


jokel

Wtorek, 01. Wrzesień 2009, 07:26 07

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2594

numer członkowski..: 1411

Członek od: 26.09.2007

Jeśli podłączyłeś przewody od mikroprzełącznika, to na pewno ominąłeś przełącznik. Jeśli nadal nie działa, prześledź przewody i sprawdź, czy któryś z nich nie odłączył się od płytki drukowanej. Jeśli żaden z nich nie jest wyłączony, prawdopodobnie jest to uszkodzenie płytki drukowanej. Przy okazji, nie zaszkodzi, jeśli napiszesz na początku, jaką dokładnie masz maszynę. wink.gif




Pozdrowienia Stefan



--------------------
Esam 6600 PrimaDonna
Ich helfe gerne und freue mich über jede Rückmeldung, was leider nicht immer vorkommt. Fragen werden NUR im Forum beantwortet.

Mal bist du Hund, mal bist du Baum.

Guest

Wtorek, 01. Wrzesień 2009, 22:50 10

Unregistered

mam ne esam 3500.

Guest

Niedziela, 13. Wrzesień 2009, 16:39 04

Unregistered

Witam,

i na czym polegał problem?
Mam właśnie niestety dokładnie ten sam problem.

Guest

Wtorek, 29. Wrzesień 2009, 18:55 06

Unregistered

Nie mogę ci pomóc niestety.Mam problem teraz ponownie i teraz obraca pojemnik na mleko.Próbowałem wszystkiego i to prawdopodobnie będzie na pokładzie.Na szczęście nadal w ramach gwarancji

Gast_micha0712

Środa, 28. Kwiecień 2010, 09:28 09

Unregistered

więc maszyna była teraz w serwisie i to z powodu wycieku wody także wymieniony przepływowy podgrzewacz ale błąd z wyjściem ciepłej wody był NATYCHMIAST nadal.więc sam na nim usiadłem i herraus znalazłem co to było. mianowicie uszkodzony był przedni mikrowyłącznik. miał 1,4 ohm choć w przelocie tak tylko 0,4 ohm może być.szybko wzięty z innej maszyny którą miałem tam naprawiać i poszedł za pierwszym zamachem.bardzo denerwujące że nie zrobiono tego w serwisie

Amir

Sobota, 22. Styczeń 2022, 17:32 05

Unregistered

Wstawić odpływ wody, mimo że jest wstawiony, co mam zrobić?