Zaawansowane wyszukiwanie

Faza grzewcza AEG Cafe Silenzio

Faza grzewcza bardzo długa

Gast_Maria

Czwartek, 25. Luty 2016, 08:50 08

Unregistered


Ekspres do kawy
Hallomein ma
prawie 8 lat. Do tej pory nie miałem żadnych skarg. Od około 3 tygodni faza rozgrzewania jest coraz dłuższa, a kawa nie wychodzi tak gorąca jak wcześniej. Z tego co przeczytałem w twoich książkach, to pewnie ten termoblok. Po tym jak naprawa kosztuje około 100 do 150 euro,
moje pytanie brzmi

: Czy

nadal

warto z taką starą

maszyną?

Wielkie dzięki za odpowiedź!



Maria

HWS

Sobota, 27. Luty 2016, 19:21 07

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1017

numer członkowski..: 24376

Członek od: 23.05.2014

Dobry wieczór,

Nie sądzę, żeby to było tego warte. Nowe ekspresy do kawy nie kosztują tyle, co lata temu. Oczywiście, możesz sam naprawić stare maszyny. Ale potrzebujesz wykwalifikowanego rzemieślnika, który wie jak to zrobić. Jeśli masz kogoś w swoim kręgu znajomych, to warto spróbować. Pewnie będziesz potrzebował nowego termobloku. - Ale taka stara maszyna jak ta, na pewno wkrótce się zepsuje. Jak na przykład starszy samochód.

Pozdrowienia HWS

Gast_maria

Niedziela, 28. Luty 2016, 20:18 08

Unregistered

QUOTE (HWS @ Saturday, 27 February 2016, 19:21 hrs)
Dobry wieczór, sir,

Nie sądzę, żeby to było tego warte. Nowe ekspresy do kawy nie kosztują tyle, co lata temu. Oczywiście, możesz sam naprawić stare maszyny. Ale potrzebujesz wykwalifikowanego rzemieślnika, który wie jak to zrobić. Jeśli masz kogoś w swoim kręgu znajomych, to warto spróbować. Pewnie będziesz potrzebował nowego termobloku. - Ale taka stara maszyna jak ta, na pewno wkrótce się zepsuje. Jak na przykład starszy samochód.

Pozdrowienia HWS

Dziękuję bardzo za odpowiedź!! Twoja
strona jest wspaniała!! Maria