Zaawansowane wyszukiwanie

ETAM 29.660 Autentyczne cappuccino

Jednostka browarnicza jest napędzana na całej długości u.kle

apsari

Poniedziałek, 15. Luty 2021, 17:35 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 42892

Członek od: 15.02.2021

Witam wszystkich
, zakupiłem używaną maszynę, która została sprzedana jako niesprawdzona. Na zdjęciu, maszyna była jeszcze normalna na u.pokazał tylko "Fill zbiornik wody". Kiedy maszyna dotarła do mnie, pokazała tylko krótko "autodiagnostyka" na wyświetlaczu u.potem wyświetlacz był znowu ciemny. Nic więcej się nie wydarzyło. Następnie otworzyłem klapkę z boku i zobaczyłem, że grupa zaparzająca znajduje się na górze i nie porusza się. Zgaduję, że sprzedawca po prostu wyciągnął wtyczkę, gdy maszyna była włączona.
Chcieliśmy następnie przejść do trybu testowego, aby sprawdzić, czy grupa piwowarska będzie w stanie zejść podczas testu. Ale potem musiałem odkryć, że zwykła kombinacja przycisków trybu testowego dla ETAM 36.xxx nie działa tutaj, ponieważ maszyna nie ma przycisku latte macchiato.
Czy ktoś może mi powiedzieć, jaka kombinacja przycisków byłaby właściwa dla ETAM 29.660?
Czy istnieje sposób na ręczną obsługę napędu grupy browarów?
Czy też muszę teraz rozmontować całą maszynę, aby wyjąć cały napęd wraz z grupą browarniczą?

Mam nadzieję, że ktoś ma wskazówkę na temat najlepszego sposobu postępowania w tym przypadku?
Ponadto, czy ktoś ma jakieś wskazówki, gdzie mogę znaleźć instrukcję naprawy dla tej maszyny?

Z góry dziękuję.