Zaawansowane wyszukiwanie

Kupić/przeglądać Quickmill w Hanowerze?

Chcesz zobaczyć Monzę 5010/5008 w akcji

andy_t

Wtorek, 06. Grudzień 2011, 13:26 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 14284

Członek od: 28.11.2011

Witam,

dla naszego biura z dziennym zapotrzebowaniem na 50 kaw dziennie (cappuccino/Americano/Espresso) Zamierzam zamówić Quickmill 5010 ze względu na doświadczenia innych użytkowników - ale gdzie można go zobaczyć w akcji w większej części Hanoweru?

Czy chciałbyś kupić 5000 lub inną w pełni automatyczną maszynę Quickmill, u sprzedawcy, w kawiarni, gdziekolwiek? Z tego, co słyszałem, Quickmill jest jednym z niewielu w pełni zautomatyzowanych automatów, które potrafią zrobić porządne espresso.

Wczoraj testowałem nowo nabyte modele Jura X7 w innym dziale i byłem bardzo rozczarowany przygotowanym tam "espresso". Oczywiście, może to być również kawa Aldi, niewłaściwy kruszonka i podwójna ilość wody i bez względu na powód, nie chcę pić czegoś takiego. Jako bezpośrednie porównanie postawiłam obok espresso z naszego ekspresu do kapsułek Lavazza EspressoPoint, między nimi były ŚWIATY.

W każdym razie wystarczy, że zechcesz zrobić test smakowy przed zakupem w pełni automatycznego urządzenia. Właściwie to w rejonie Hanoweru powinien być dealer z espressomaschinen-direkt.de, ale jak dotąd nie reagował on ani na pocztę, ani nie odbierał telefonu.

Czy ktoś ma jakieś rady?

Z poważaniem
, Andreas
.