Zaawansowane wyszukiwanie

Potrzebne są pilne porady dotyczące zakupu

AEG Silenzio, DeLonghi czy Krups?

dorrie

Sobota, 24. Listopad 2007, 15:38 03

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 1567

Członek od: 20.11.2007

Cześć wszystkim,
potrzebuję waszej pomocy pilnie!!!! Szukam prezentu urodzinowego dla mojego męża.Szukam prezentu dla męża i zostało mi tylko 5 dni na jego zdobycie!!!

Właśnie byłam w różnych sklepach i zaproponowano mi następujące produkty.

De Longhi 3100 SB za 479,-- Euro

AEG Silenzio CS5000 za 399,-- Euro
AEG Silenzio CS5200 za 599,-- Euro Różnica między tymi dwoma AEG to podobno tylko przezroczysty pojemnik na kawę ziarnistą i tacka na filiżanki z relingiem? Różnica między dwoma AEG to podobno tylko przezroczysty pojemnik na kawę ziarnistą i tacka na filiżanki z relingiem! Czy to może dać 200 euro?

Krups XP7240 za 599 euro.

Saeco Incanto de Luxe za 550 euro.

Jakie ekspresy byście mi polecili? Pijemy około 1-2 filiżanek kawy, 2 espresso i latte macchiatto dziennie. Jestem otwarty również na inne maszyny/dostawców.

Dziękuję za odpowiedzi!
LG Dorrie.

jokel

Sobota, 24. Listopad 2007, 18:19 06

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2594

numer członkowski..: 1411

Członek od: 26.09.2007

Więc jeśli miałbym wybrać Delonghi lub AEG, to AEG to Delonghi tylko z inną obudową. Różnica w cenie z AEG jest stroma, ale wg strony AEG te 2 różnice, które wymieniłeś są jedynymi. Na necie różnica w cenie to tylko około 60 euro. Powiedziałbym, że te 3 ekspresy są na równi, tzn. może decyduje gwarancja (DL 3 lata, AEG?) i design.

Pozdrawiam Jokel



--------------------
Esam 6600 PrimaDonna
Ich helfe gerne und freue mich über jede Rückmeldung, was leider nicht immer vorkommt. Fragen werden NUR im Forum beantwortet.

Mal bist du Hund, mal bist du Baum.