Zaawansowane wyszukiwanie

Grupa piwowarów czasami piszczy

eulermedia

Piątek, 02. Kwiecień 2010, 09:35 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 6

numer członkowski..: 7717

Członek od: 27.03.2010

Witam
, jestem tu nowy na forum i tak jak poprzedni mówca jestem dumnym właścicielem Gaggia Titanium od trzech dni. Pierwsze wrażenie jest wspaniałe, zwłaszcza w porównaniu z Solac 4815, który wygląda jeszcze lepiej, ale produkuje tylko zimną kawę i breję w pojemniku na wytłoki.
To
były dla mnie kryteria nokautu, dlatego zwróciłem maszynę
.

Teraz do mojego pytania. Grupa piwowarska Titanium czasami qiuts, jest to problem, czy powinienem wymienić część, czy może trochę "silikonu" z zestawu do konserwacji (mam go jeszcze z mojego starego Saeco) zrobić to we właściwym miejscu?

Byłbym

bardzo wdzięczny za kilka wskazówek od ciebie

!Życzę miłej

Wielkanocy !eulermedia

eulermedia

Sobota, 03. Kwiecień 2010, 13:08 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 6

numer członkowski..: 7717

Członek od: 27.03.2010


Witam. Znowu tu jest
aneks. W trybie czuwania wyświetlacz migocze, gdy patrzysz na niego pod pewnym kątem. Czy
to normalne?

Dzięki za informację!

RudiL

Niedziela, 04. Kwiecień 2010, 11:06 11

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 57

numer członkowski..: 6631

Członek od: 08.01.2010

Witam,

skrzypienie może być spowodowane przez sam napęd, smarowanie nie pomoże - poczekam i zobaczę, czy sam opadnie. To (bardzo lekkie) migotanie, które mam z moim też, zdarza się co sekundę i jest prawdopodobnie związane z zegarem.

PozdrowieniaRudi

eulermedia

Niedziela, 04. Kwiecień 2010, 13:36 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 6

numer członkowski..: 7717

Członek od: 27.03.2010

Podziękuj RudiL za informację. Myślałem o migotaniu, jeśli to normalne, to mi to nie przeszkadza. Z tym piskiem będę obserwował. Wydaje się, że jest to tylko 3 - 4 razy po włączeniu, kiedy maszyna jest jeszcze stosunkowo "zimna". Myślę, że jeśli już teraz piszczy, to w pewnym momencie nic już nie będzie działać - spójrzcie
!