Zaawansowane wyszukiwanie

Części zamienne w pełni automatycznego ekspresu do kawy Gaggenau CM 210110/06

Części zamienne n.11. J. nie są już dostępne

Anilo

Niedziela, 07. Marzec 2021, 14:39 02

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 43042

Członek od: 07.03.2021

Witam
, po 11 latach zostałem poinformowany przez serwis naprawczy Gaggenau, że 2 części zamienne (taca ociekowa i grupa zaparzająca) nie są już dostępne i zaoferowano mi z CULLY ??? nowe urządzenie zastępcze za niecałe 4000,00 euro.
Myślę, że można oczekiwać, że przy tak drogich urządzeniach, części zamienne są dostępne nawet po 11 latach?!

WGAGGENAU powiedzianomi

,

żeoferują gwarancję na części zamienne tylko na 10 lat

.



Moja maszyna była bardzo zadbana, a teraz mam się jej pozbyć, to jest dla mnie absolutnie nieprzyjazne dla klienta.

Nie mogę polecić żadnego z urządzeń GAGGENAU, ponieważ musiałam już wymienić zmywarkę, która wcześniej ciągle się psuła, a teraz również chłodziarko-zamrażarka zaczyna wykazywać pierwsze oznaki usterki.

Czy ktoś ma dla mnie jakieś wskazówki dotyczące ekspresu do kawy, naprawy lub wymiany?

Wielkie dzięki
Anilo












Borries Müller

Poniedziałek, 07. Czerwiec 2021, 15:35 03

Unregistered

QUOTE (Anilo @ niedziela, 07 marca 2021, 14:39)
Witam
, po 11 latach zostałem poinformowany przez serwis naprawczy Gaggenau, że 2 części zamienne (taca ociekowa i grupa zaparzająca) najwyraźniej nie są już dostępne i zaoferowano mi nowe urządzenie zastępcze za niecałe 4000,00 euro za CULLY?
Myślę, że można oczekiwać, że przy tak drogich urządzeniach, części zamienne są dostępne nawet po 11 latach?!

WGAGGENAU powiedzianomi

,

żeoferują gwarancję na części zamienne tylko na 10 lat

.



Moja maszyna była bardzo zadbana, a teraz mam się jej pozbyć, to jest dla mnie absolutnie nieprzyjazne dla klienta.

Nie mogę polecić żadnego z urządzeń GAGGENAU, ponieważ musiałam już wymienić zmywarkę, która wcześniej ciągle się psuła, a teraz również chłodziarko-zamrażarka zaczyna wykazywać pierwsze oznaki usterki.

Czy ktoś ma dla mnie jakieś wskazówki dotyczące ekspresu do kawy, naprawy lub wymiany?

Wielkie dzięki
Anilo







































Miałem dokładnie ten sam problem z CM200100 - skandaliczna strategia sprzedaży (równie dobrze możesz kupić taniego Mascine ...)

Możliwe rozwiązanie: Z serwisu naprawczego otrzymałem numer części uszkodzonego zaparzacza. Dzięki pewnym poszukiwaniom i temu numerowi części kupiłem w internecie jednostkę zaparzającą z www.kaffee-intakt.de za 79,95 €, która pasuje do CM210, jak również do mojego starszego CM 200 .

Po 8 dniach otrzymałem urządzenie, które wygląda absolutnie identycznie. Teraz sam go wymienię i mam nadzieję, że zdam relację z sukcesu...

Pozdrowienia

Gaggenau CM 200