Zaawansowane wyszukiwanie

Porady dotyczące nowego ekspresu do kawy na kapsułki

Lavazza A Modo Mio Jolie czy Jolie Plus?

Giovanni89

Niedziela, 31. Styczeń 2021, 17:57 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 42767

Członek od: 31.01.2021

Mam ekspres Nescafè Dolce Gusto z 2011 roku, który ostatnio sprawiał mi wiele problemów, kilka razy musiałem się do niego dobrać. Zwłaszcza jeśli chodzi o wadliwy przycisk włączania/wyłączania. Oczywiście nie jest tak, że używam go cały czas, ale tylko co jakiś czas. Teraz chciałabym wypróbować inny typ maszyny i pomyślałam, żeby w międzyczasie dokończyć pozostałe kapsułki. Oceniałam Lavazzę A Modo Mio i zastanawiałam się nad wzięciem Jolie, która wydaje się dość prosta w obsłudze. Nie wiem jednak, czy brać klasyczną Jolie, czy Plusa. Znajomy, który jest promotorem tych ekspresów wyjaśnił mi różnicę między nimi, nie wiem czy może oprócz tego, że Plus ma dodatkowy przycisk do robienia kawy ristretto, nie wiem czy jakość i ogólne wykonanie jest warte zainwestowania tych dodatkowych pieniędzy w porównaniu do tego ile kosztuje podstawowa Jolie.

MarioR20   

Środa, 23. Czerwiec 2021, 11:12 11

Unregistered

lucapasque

Niedziela, 19. Wrzesień 2021, 12:13 12

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 45627

Członek od: 16.09.2021

Ogólnie rzecz biorąc, radziłbym wykluczyć te opcje i kupić ekspres do kawy De'Longhi magnifica's. Używam go od dłuższego czasu. W dodatku zawierał darmowe kapsułki do nespresso, więc wcale nie żałuję zakupu!