Zaawansowane wyszukiwanie

Cafe Celica

W pełni automatyczna maszyna Cafe Celica

Packe

Piątek, 22. Lipiec 2011, 20:15 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 81

numer członkowski..: 7424

Członek od: 04.03.2010

Cześć, właśnie znalazłem tę maszynę w zatoce. Wydaje mi się, że grupa piwowarska wygląda na jurajską, prawda? Nieźle jak na pieniądze. Cafe CeliciaGreetings
Pack



--------------------
Jura S 90 und 95, Siemens S 60, Saeco Cappuccino Ring und immer wieder auf der Suche nach einer Anderen.

numberonedefender

Piątek, 22. Lipiec 2011, 21:51 09

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2539

numer członkowski..: 2650

Członek od: 21.08.2008

Ona nie jest z żadnej szkoły prawniczej, BG wygląda jak Saeco wiele lat temu.



--------------------
Grüße, Manuel

Jura ENA Micro 9 (Küche)
Jura xF50 (Büro)
wechselnde Besetzung in der Werkstatt...
P.S.: Support gibt's im Forum, nicht per PN o.ä.

Packe

Sobota, 23. Lipiec 2011, 08:08 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 81

numer członkowski..: 7424

Członek od: 04.03.2010

Okay, dzięki. Wyglądało to dla mnie tak.
Hmm, starszy Seaco biega jak w zegarku, prawda?



--------------------
Jura S 90 und 95, Siemens S 60, Saeco Cappuccino Ring und immer wieder auf der Suche nach einer Anderen.

Gast_Daniel

Sobota, 30. Lipiec 2011, 19:34 07

Unregistered

Zrobiłem kilka badań w Internecie i odradzałbym tę maszynę z następującego powodu:

Podejrzewam, że jest to maszyna, o której mówisz.

Tutaj znajdziesz tę samą maszynę pod inną etykietą.

A teraz najlepsze na koniec: tutaj znów znajdziesz tę samą maszynę, zgodnie z opisem artykułu Merol Austria.

Merol jest, zgodnie z własną stroną internetową, chińską firmą, na stronie internetowej nie ma żadnych oddziałów na terenie UE.


Mój wniosek więc patrz tutaj:

Najtańszy brud porcelanowy, który może spalić twój dom i podwórko, więc moja rada
: Nie dotykaj go!

Packe   

Niedziela, 31. Lipiec 2011, 10:21 10

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 81

numer członkowski..: 7424

Członek od: 04.03.2010

Dzięki, że sprawiłeś sobie tyle kłopotów.
Cóż, moje pierwsze Delonghi kosztowało tylko 299 euro i byłem wtedy zadowolony z tej maszyny.
Tani
nie zawsze
musi być zły.
Ale ok, z tą maszyną tutaj, zostawiam ręce otwarte.



--------------------
Jura S 90 und 95, Siemens S 60, Saeco Cappuccino Ring und immer wieder auf der Suche nach einer Anderen.

Gast_wolle

Sobota, 06. Sierpień 2011, 14:43 02

Unregistered

Cześć, stary, jesteś niesamowitysmile.gif. Niedługo bym kupił. Dobra robota
, dzięki
. biggrin.gif

Guest

Sobota, 06. Sierpień 2011, 14:44 02

Unregistered

do gościa daniela mein ich

Gast_Bogufinchen

Poniedziałek, 08. Sierpień 2011, 15:39 03

Unregistered

Witaj Gast_Daniel,

Dziękuję za wyjaśnienie. Powinien istnieć HP, w którym można uzyskać informacje przed zakupem czegokolwiek, co lepiej zostawić palce. Nawet drogie maszyny WMF uzyskały najgorsze wyniki w teście. Ale jest zbyt wiele testów, kogo należy słuchać?

ALE JA NIE DOTYKAM TEJ CZĘŚCI:

Będę dalej parzyć w moim małym ekspresie do espresso, mam dość filtrującej kawy.

dahlborn

Czwartek, 11. Sierpień 2011, 17:59 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 12927

Członek od: 11.08.2011

Bardzo dziękuję za słowa uznania ze wszystkich stron. Zameldowałem
się tu w międzyczasie, pewnie będę
tu przychodził częściej. Wygląda na to, że to świetne forum.
Ale to nie było zbyt skomplikowane, ponieważ ja również myślałem o zakupie tej maszyny. Zrobiłem jednak kilka badań nad tym sprzętem ze względu na wyjątkowo niskie ceny. Wyniki
opublikowałem w swoim pierwszym wpisie. Jeśli
chodzi o strony testowe,
mam na ich temat własne zdanie

: są one w większości finansowane przez reklamę lub sponsorowane w inny sposób, co oznacza, że nie zawsze są obiektywne i często celowo sprawiają, że produkt od producenta A wygląda na dość stary w stosunku do producenta B. Ponieważ producent B

właśnie coś "podarował".
Moim zdaniem nic nie przebije wiedzy eksperckiej, zdrowej porcji nieufności zwłaszcza wobec tzw. "Stiftung Warentest" itp. Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się, dlaczego nazywają to "Stiftung Blablupp"? Kto tam daje
? Kto idzie oddać?!? Innymi
słowy, trzeźwa ekspertyza i osąd w połączeniu ze zdrową dawką nieufności, jak w tym przykładzie
, mogą być
bardzo
pomocne. MfGDaniel

Floyd

Sobota, 20. Sierpień 2011, 15:13 03

Unregistered

Witam wszystkich. Nie
mogę zrozumieć, dlaczego
ludzie tak się czepiają
Cafe
Celica. Czy ktoś tu w ogóle próbował? Czytam tu tylko założenia i uprzedzenia - nic więcej! a w kwestii

"taniego chińskiego gówna" mogę tylko dodać

, że większość urządzeń elektrycznych jest budowana w Azji. Jasne, jest tam tani śmieć - ale nie cały.

Sam kupiłem ekspres do kawy 4 tygodnie temu i jestem z niego bardzo zadowolony. Moc kawy i ilość wody mogą być indywidualnie regulowane za pomocą ekranu dotykowego. Spieniacz do mleka doskonale współpracuje z tym małym wężem, a czyszczenie jest bardzo łatwe.

Otworzyć

klapę boczną

i usunąć resztki pojemnika lub grupy piwowarskiej. Jeśli czegoś brakuje, maszyna zgłasza to - bardzo wygodne. Jak dotąd nie znalazłem nic negatywnego ani "taniego".
Mój ostatni ekspres do kawy (drogi Siemens S20) zrobił ten slajd po trzech latach. Tyle za drogie markowe maszyny
! 180,- € ryczałt za naprawę - dziękuję Siemens. Skoro mimo wszystko nie założyłem na niego żadnych oplotek i mam nowe urządzenie...

Więc - nie bierz krytyki z naszej wiedzy - wszystko bez krytyki tongue.gifi zdecyduj się sam.

MT

Piątek, 02. Wrzesień 2011, 22:09 10

Unregistered

Dziękuję
za informację (mam na myśli ostatnią wiadomość), podaję ci wszystko całkowicie poprawnie. wiele urządzeń elektrycznych jest produkowanych w Azji i dostajesz na nich unijną nazwę. to jest właśnie problem w Niemczech: zawsze dużo płacisz za nazwę, to będzie dobrze. jeśli szukasz na przykład do Włoch: są ekspresy do kawy w barach, człowiek o tej nazwie nigdy nie słyszał. i jak wiemy, jest tam najlepsza kawa
.

numberonedefender

Sobota, 03. Wrzesień 2011, 10:22 10

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2539

numer członkowski..: 2650

Członek od: 21.08.2008

"W barach są ekspresy do kawy, które nigdy nie słyszały tej nazwy.
@ MT: W żadnym z włoskich barów nie znajdziesz azjatyckich złomów z tworzyw sztucznych, ale wysokiej jakości nośniki sit wykonane we Włoszech w cenie kilku tysięcy euro, wink.gifktórych producenci są znani i cenieni na całym świecie.

Również maszyny sądowe produkowane przez Eugster w Szwajcarii są źle kopiowane w Azji i sprzedawane stosunkowo drogo, czekam na pierwsze dobrze uzasadnione raporty Cafe Celica i inaczej zatytułowane identyczne maszyny. W każdym razie,
szybki spadek ceny uważam za zabawny: z UVP 899,- do 299,- w ciągu kilku
tygodni rolleyes.gif



--------------------
Grüße, Manuel

Jura ENA Micro 9 (Küche)
Jura xF50 (Büro)
wechselnde Besetzung in der Werkstatt...
P.S.: Support gibt's im Forum, nicht per PN o.ä.

burschi

Czwartek, 15. Wrzesień 2011, 15:33 03

Unregistered

więc miej tę maszynę na kilka tygodni i powiedzmy tylko 1a top wink.gif

numberonedefender

Czwartek, 15. Wrzesień 2011, 20:12 08

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 2539

numer członkowski..: 2650

Członek od: 21.08.2008

Wciąż czekam na dobrze uzasadniony raport terenowy, może ktoś zadaje sobie trud po pierwsze: zarejestrować się (w przeciwnym razie uważam, że jakiekolwiek stwierdzenie dotyczące jakości jest wątpliwe, ponieważ może to również wchodzić w zakres "partyzanckiego marketingu"), a po drugie: opisać funkcje maszyny, jak również przetwarzanie itp. trochę bardziej konkretnie. Z takiego stwierdzenia jak "1a top" bez wartości porównawczych niestety nikt nie ma nic do powiedzenia...
Tymczasem niektórzy dealerzy oferują maszynę z rzekomym RRP 1099 €, uważam to za śmieszne rolleyes.gifi wątpliwe.



--------------------
Grüße, Manuel

Jura ENA Micro 9 (Küche)
Jura xF50 (Büro)
wechselnde Besetzung in der Werkstatt...
P.S.: Support gibt's im Forum, nicht per PN o.ä.

kaufen und staunen sag ich nur &

Piątek, 16. Wrzesień 2011, 18:11 06

Unregistered

Mówię tylko, kupuj i bądź zdumiony.

 Seite 123