Zaawansowane wyszukiwanie

Mleko nie jest już odpowiednio spienione

Gast_Fuchsi

Niedziela, 18. Kwiecień 2021, 15:23 03

Unregistered

Witam!

Posiadam ekspres Delonghi ETAM 29.660.SB - Autentica Cappuccino, który ostatnio przestał prawidłowo spieniać mleko. Rozpryskuje się bardziej niż mleczna pianka. Pojemnik na mleko już zmieniony, wciąż ten sam. Tak to jest w maszynie. Regularne odkamienianie za pomocą programu. Użyłem również roztworu odkamieniacza przez pojemnik na mleko i tryb płukania, ale wciąż to samo. Proszę pytać o radę.

Dzięki Fuchsi

Gast_Frank

Wtorek, 04. Maj 2021, 11:26 11

Unregistered

Spróbuj wyczyścić system mleczny specjalnym środkiem czyszczącym. Mogę polecić ceragol Pronto CremaClean.

Gast_Fuchsi

Czwartek, 13. Maj 2021, 08:57 08

Unregistered

Dzięki Frank za odpowiedź. Odnowiłem moduł mleka pełnego i ten sam problem. Czy może to być w maszynie, czy złącze do maszyny (nie szczelne)? Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak działa mechanizm spieniania mleka?

DziękiFuchsi

MB

Poniedziałek, 25. Październik 2021, 10:34 10

Unregistered

QUOTE (Guest_Fuchsi @ czwartek, 13 maja 2021, 08:57)
Dzięki Frank za odpowiedź. Wymieniliśmy cały moduł mleka i mieliśmy ten sam problem. Czy może to być w maszynie, czy złącze do maszyny (nie szczelne)? Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak działa mechanizm spieniania mleka?

DziękiFuchsi

Cześć Fuchsi, mam nadzieję, że udało Ci się rozwiązać problem do tej pory? Jeśli tak, byłbym bardzo zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak to rozwiązałeś. Mam dokładnie ten sam problem. Dzięki i LG