Zaawansowane wyszukiwanie

Złe doświadczenia z Odea Giro

Moa   

Piątek, 30. Marzec 2007, 00:05 12

Unregistered


Mogę tylko ostrzec wszystkich o Odea Giro Orange. Mieliśmy z tym bardzo złe doświadczenia.
Kupiliśmy jedną w połowie lutego. Pierwszą przywieźliśmy następnego dnia
, bo w ogóle nie działała, druga trwała około tygodnia, potem przycisk włączania/wyłączania już nie działał. Maszyna numer trzy trwała 2 1/tydzień, wtedy nie było już kawy i nie znaleziono żadnej pomyłki. Pożegnaliśmy się z nią teraz. Uważam, że to dość gwałtowne, że w tak krótkim czasie pojawiają się te braki.

Ta maszyna absolutnie nie jest zalecana

mad.gif sad.gif sad.gif

moa   

Piątek, 30. Marzec 2007, 17:54 05

Unregistered

QUOTE (Moa @ czwartek, 29 marca 2007, 22:05 godz.)
Mogę tylko ostrzec wszystkich o Odea Giro Orange. Mieliśmy z tym bardzo złe doświadczenia.
Kupiliśmy jedną w połowie lutego. Pierwszą przywieźliśmy następnego dnia, bo w ogóle nie działała, druga trwała około tygodnia, potem przycisk włączania/wyłączania już nie działał. Maszyna numer trzy trwała 2 1/tydzień, wtedy nie było już kawy i nie znaleziono żadnej pomyłki. Pożegnaliśmy się z nią teraz. Uważam, że to dość gwałtowne, że w tak krótkim czasie pojawiają się te braki.
Ta maszyna absolutnie nie jest zalecana mad.gif sad.gif sad.gif


Addendum :

Oprócz tego, że Odea Giro Orange nie działała (i jest po prostu wielkim bałaganem), ma też inne wady1. Jeden sygnał alarmowy dla 3 wiadomości (woda, wytłoki, ziarna kawy), więc zawsze trzeba sprawdzić wszystko. 2. trzeba bardzo często opróżniać pojemnik.

3. zbiornik na wodę jest zawsze bardzo szybko opróżniany, ponieważ nie jest to od razu wskazane może się zdarzyć, że dostaniesz tylko pół filiżanki lub wcale, a potem możesz zacząć od nowa. Co skutkuje wysokim spożyciem fasoli. 4. zbiornik na wodę jest trudny do wyciągnięcia, a zbiornik wypływowy jest luźny.
Wzór jest nieprzekupny, ale nie należy go oślepiać. Postanowiliśmy teraz kupić Delonghi EAM 4300 i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej sytuacji. Mamy go dopiero od poniedziałku, więc poczekamy i zobaczymy. Jestem bardzo zawiedziony w Saeco. Dużo pieniędzy za... sad.gif sad.gif .

guido

Piątek, 30. Marzec 2007, 22:55 10

*

Profesjonalista

Grupa: Mitglieder

Składki: 425

numer członkowski..: 682

Członek od: 17.12.2006

Często słyszy się, że Saeco ma w tej chwili duże problemy. Poprzednie modele były prawdopodobnie lepsze



--------------------
__________ Kaffee für den Bestrafer_________________
Bremer Viva, SMP, (Eam 3500 , Quickmill 5000)

Talea

Wtorek, 03. Kwiecień 2007, 06:25 06

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 56

numer członkowski..: 505

Członek od: 16.11.2006

...że Odea ma tyle samo problemów co Talea... Ojeh ! zły, miałem nadzieję, że start dla małej Odei będzie lepszy, bo ma wiele wspólnego z Talea i SAECO nadal ma czas na optymalizację niektórych rzeczy...


Michi

guido

Czwartek, 05. Kwiecień 2007, 23:25 11

*

Profesjonalista

Grupa: Mitglieder

Składki: 425

numer członkowski..: 682

Członek od: 17.12.2006


@Talea Czy
wiesz,
czym różnią się te maszyny (komponenty wewnętrzne)? Powitanie



--------------------
__________ Kaffee für den Bestrafer_________________
Bremer Viva, SMP, (Eam 3500 , Quickmill 5000)

Moa   

Czwartek, 07. Czerwiec 2007, 12:53 12

Unregistered

smile.gif Minęło trochę czasu, a nasze Delonghi nadal działa bez najmniejszego błędu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności.

Guest   

Piątek, 15. Czerwiec 2007, 10:05 10

Unregistered

Witaj Moa
, mieliśmy dokładnie takie same problemy z Odea Orange, która jest bardzo słabej jakości. Skarżyłem się bezpośrednio do Saeco. Nawet nie weszli w wady i nie przeprosili za okoliczności, które mieliśmy
.
PozdrowieniaMarkus

Frank

Czwartek, 23. Sierpień 2007, 12:06 12

Unregistered

Witam wszystkichHave miał
Odea Giro Plus już prawie 5 tygodni i wady opisane przez Moa są naprawdę irytujące. Sygnał ostrzegawczy dla 3 opcji (woda, fasola, taca ociekowa) to naprawdę duże gówno. A jeśli nadal masz filtr w zbiorniku na wodę, będziesz miał szczęście, jeśli wyjdzie 4-5 kubków. Poza tym, alarm włącza się natychmiast, gdy w zbiorniku na wodę rozpryskową znajduje się 2 mm wody.
Szkoda! Pozdrawiam
Franka

Guest_steffi   

Wtorek, 19. Luty 2008, 20:50 08

Unregistered

Hej


Mamy odaa giro w kolorze pomarańczowym. Pojedyncza katastrofa!!! Kupiony w czerwcu i od listopada do dziś w naprawie!!!!!!

4 razy oddaliśmy maszynę do naprawy. Najpierw do Saeco: wrócił zepsuty),
potem do autoryzowanego warsztatu
w Osnabrück (jeszcze nie został wyleczony

), potem do eksperta, gdzie kupiliśmy maszynę, mają

swój własny warsztat i powiedzieli, że już to robią
. I????? Maszyna nie działała. Musisz to sobie wyobrazić. 3 razy odzys
kałem maszynę! Złamany!!! Pracownik warsztatu
napisał swój własny tekst i odesłał maszynę
z powrotem do Saeco.

Więc pomyślałem, że błąd jest doskonale opisany, a potem dostałem moją maszynę z powrotem po

3 miesiącach.
Kiedy podłączyłam go w domu, nie mogę w to uwierzyć: Saeco Odea Giro Orange kaput!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po 4 naprawach i 3 miesiącach oczekiwania.

Byłem tak wkurzony, że totalnie poderwałem naprawiacza przez telefon. To był piątek. Po niektórych tam i z powrotem zgodziliśmy się na zmianę umowy do wtorku, będzie miał dla nas tę samą maszynę w New
na wymianę.

Byliśmy tam dzisiaj i chcieliśmy wymienić naszą maszynę. Przyszliśmy do garażu. Nikt nic nie wiedział, nie było tam nowej maszyny... Podobno handlowiec chciał poprosić przedstawiciela Saeco o nową maszynę na targach, ale

nie zadziałała...

Potem po raz piąty chcieli naprawić moją maszynę. Powiedziałem, że nie, i że jeśli nie będę miał nowej maszyny do piątku, pójdę do prawnika. Teraz jestem ciekawy, co

się stanie dalej.
Cóż, ja osobiście nie kupowałbym już pomarańczy Saeco odea giro.

frankrocki

Wtorek, 19. Luty 2008, 22:06 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 23

numer członkowski..: 1839

Członek od: 13.01.2008

Witaj Steffi,

O człowieku, to jest przerażające...!!! Myślisz, że to dobrze, że zgłosiłeś się
tak
szczegółowo. A co
z notą kredytową zamiast
nowej maszyny?

Wtedy mógłbyś

spojrzeć na inną markę. W każdym razie
życzę ci
powodzenia! VlGFrank

Gregorthom

Środa, 20. Luty 2008, 06:34 06

*

Ekspert

Grupa: Moderatoren

Składki: 2483

numer członkowski..: 312

Członek od: 18.07.2006

Witaj Steffi,

To nie są dobre wieści, które przynosisz. Przy okazji: Producent może spróbować 3x poprawić, jeśli 3. próba nie powiedzie się, musi wymienić go na nowe urządzenie. Więc bądźcie wytrwali.

PozdrowieniaGregor



--------------------
VA-Werdegang: Jura E75 06.2006-10.2006 >>> Jura S9 Avantgarde 10.2006-07.2007 >>> 08.2007-04.2008: DeLonghi PrimaDonna
ST-Werdegang: Gaggia Evolution mit Demoka M-203 10.2007-01.2009 >>> Arte di Poccino Bar (ST+Mühle) seit 01.2009 >>> 03.2009 La Spaziale Mini Vivaldi II + Eureka MCI/T

joernundsimba

Środa, 20. Luty 2008, 08:59 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 62

numer członkowski..: 1578

Członek od: 23.11.2007

Witaj Steffi
, ojej, cieszą się z takiej "wielkiej maszyny", a potem coś w tym stylu, bądź wytrwały, prawo jest po twojej stronie. Trzymam kciuki, że w końcu
masz
nową
maszynę
na weekend
. WitajCappa smakosz

Moa   

Środa, 20. Luty 2008, 13:11 01

Unregistered

Witaj Steffi!

Życzę ci dobrych nerwów i trzymaj się. To było podobne do mnie około rok temu. Miejmy nadzieję, że nowe urządzenie będzie działać.

Z poważaniem Moa cool.gif