Zaawansowane wyszukiwanie

Rekomendacja KVA do zakupu?

RoYaL69

Niedziela, 16. Czerwiec 2019, 09:11 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 34485

Członek od: 16.06.2019

Witajcie drodzy mieszkańcy. W międzyczasie tak przyzwyczaiłam się do dobrej kawy w pracy z Jury, że nie lubię już kawy PAD (Senseo) w domu, niestety mam zbyt małe pojęcie, który ekspres jest dla mnie najlepszy, ponieważ jest zbyt wiele modeli i wariantów, więc zwracam się tutaj do profesjonalistów. smile.gif

1. moje spożycie w domu ogranicza się do soboty + niedzieli lub wakacji z 2-3 filiżankami dziennie, ponieważ zazwyczaj pracuję bardzo długo i nie piję już kawy w domu.

2. chciałbym mieć w pełni automatyczną maszynę z tego powodu, że chciałbym mieć cappuccino lub latte macchiato i (bez laktozy) mleko, ponieważ większość kapsułek zawiera serwatkę w proszku, z której bolą mnie brzuchy. Nie jestem jednak zbyt dobrze zaznajomiony z całym systemem i przeczytałem, że w pełni zautomatyzowana maszyna powinna się zepsuć dla tego małego zastosowania, niezależnie od tego, czy to wszystko jest prawdą, czy nie, pozostawiam to w Państwa gestii i chciałbym zostać udowodniony, że się myliłem.

3. moje oczekiwania co do ceny wynoszą ok. 300€, przy czym nie zależy ona od centa, może leżeć również nieco powyżej lub najlepiej pod nim. Nie jest dla mnie tak ważne, czy ekspres do kawy jest super miły, ale kawa powinna smakować wyśmienicie i powinno się poświęcić jak najmniej pracy na konserwację / czyszczenie.

4. Nie jestem utrwalony markowo i nic nie wiem o tej dziedzinie. Wiem tylko, że kawa w pracy Jury smakuje dobrze, ale te maszyny są poza moim budżetem.

Dzięki moim badaniom często natykałem się na "Melitta Caffeo Solo" jest bardzo dobre, ale ponieważ jestem wygodny i chciałbym mieć moje cappuccino lub latte macchiato za jednym naciśnięciem przycisku i który niestety nie ma tej funkcji, natknąłem się na model "Philips HD8829", niestety nie znalazłem nic dobrego w recenzji Amazonki na temat tego Caffeo Solo, a także tutaj na forum nie wiele o dokładnie tym modelu. Co sądzisz o tym modelu? Czy masz już z tym doświadczenie, czy możesz polecić mi inny model z tą funkcjonalnością?
Ponieważ
używam
tej maszyny tylko w weekendy
, pomyślałem, że jeśli zaparzacz jest zdejmowany, to nie powinno być problemu, jeśli go wyczyszczę i zostawię na zewnątrz, czy się mylę?
Bardzo dziękuję za czas i radę
smile.gif

Brian Basco

Poniedziałek, 17. Czerwiec 2019, 20:06 08

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

Caffeo Passione (bez OT = one touch, tzn. w dwóch krokach do cappucino, ale bez lancy) jest dostępne od 369. Nie przegapisz
OT
.