Zaawansowane wyszukiwanie

Rekomendacja, aby kupić dla mnie

Pomoc

Gast_Steffi   

Środa, 26. Grudzień 2018, 09:37 09

Unregistered

Witam,
Teraz mam po kilkunastu porównaniach - gdzie niestety nie wszystko jest pokazane, a 2 zakupy FAST z powodu ofert - postanowił zapytać Cię również razy. Piję jedną dużą filiżankę kawy dziennie. Poza tym lubię pić różne kawy Tchibo. Obecnie również ta z kapsułek. Latte lub cappuccino wypiłbym AB UND an także. Ale maksymalnie raz w tygodniu.
W
końcu byłem teraz z DE LONGHI 2110 U 2116, czy może bardziej sensowny byłby dla mnie ekspres do kawy z zewnętrzną mleczną pianką Malwerk U
?! Mleczna pianka

powinna już tam być, ponieważ w tej chwili w szafkach znajdują się różne różne cappuccino latte w

proszku :-
(Dziękuję bardzoBardzoBardzo
Boże

Narodzenie!

Brian Basco

Piątek, 28. Grudzień 2018, 12:19 12

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

1 filiżanka kawy dziennie - kapsułki!1 cappuccino
na tydzień: dobra kawiarnia/roaster/.
..

amueller

Wtorek, 29. Styczeń 2019, 10:34 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 11

numer członkowski..: 33574

Członek od: 23.01.2019

Witaj Steffi
, ja też piję tylko dużą filiżankę kawy na śniadanie. Ze mną robi staromodny ekspres do kawy, a do twojego pudru potrzebny jest tylko czajnik. I spieniam mleko ręczną spieniaczką do mleka. To nawet zabawne, kiedy wszystko nie działa automatycznie:D:D

Brian Basco

Wtorek, 29. Styczeń 2019, 13:44 01

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

Masz na myśli filtry?! (ręczne lub maszynowe...)
Często tak się dzieje: Jeśli jesteś przyzwyczajony i lubisz kapsułki, podkładki i wszystko, co jest w ruchu, to filtrowanie kawy jest często trochę
dziwne.

Wtedy być może klasyczny dzbanek do espresso byłby bardziej oczywisty. A kawa z filtrem nie nadaje się do cappuccino i

tak mi się wydaje. Mielona

kawa jest również

otwarta

przez dość długi czas podczas filiżanki/dzień

.

Szlachetny szlifier ręczny i ekspres do espresso! To ma styl. A ty nadal masz trochę pieniędzy zaoszczędzonych na testowanie prasy francuskiej, filtrów ręcznych i innych rodzajów kawy.

Nikos

Sobota, 30. Marzec 2019, 17:47 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 16

numer członkowski..: 32016

Członek od: 26.02.2018

Więc mam nadzieję, że był pan zadowolony ze swojej decyzji? Nie jest tak łatwo podjąć decyzję przy wszystkich wyborach. Całkowicie rozumiem.
Byłem też rozpieszczony wyborem tamtego dnia...
W
przeciwieństwie do ciebie, testy i porównania,
na które patrzyłem, zdecydowanie
mi
pomogły. Kilka ciekawych informacji znalazłem tutaj na
https://kaffeejunkie.com/
. Świetny blog, na który koniecznie trzeba spojrzeć! Jestem naprawdę zadowolony z mojego ekspresu do kawy LG

Brian Basco

Niedziela, 31. Marzec 2019, 11:03 11

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 69

numer członkowski..: 33270

Członek od: 05.12.2018

Tylko spojrzałem na bok. Wydaje mi się to trochę mylące: raporty o kawie dotyczą espresso, ale w ekspresie nie ma żadnych ekspresów. Na
zdjęciu na okładce bloga z mleczną pianką, śmietanka unosi się w cappuccino
...

Dauercamper

Piątek, 05. Kwiecień 2019, 21:17 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 7

numer członkowski..: 34026

Członek od: 01.04.2019

Maszyna do kapsułek, mleczna pianka z puszki po napojach. Na twoim miejscu zrobiłabym to tak.