Zaawansowane wyszukiwanie

pokrętło odpadło na WMF1000

WMF1000

Guest_Melanie

Środa, 15. Kwiecień 2009, 17:38 05

Unregistered

Witam
, mam WMF1000 pro i podczas cotygodniowego czyszczenia systemu mlecznego należy nacisnąć czarny przełącznik po prawej stronie, aby czarna wylewka kawy z dołączonym wężem mlecznym opadła i można ją było zainstalować w myjce systemowej. Nasz włącznik/wyłącznik był zawsze trochę ciężki, a teraz po prostu odpadł. Pomocy. Co mogę zrobić? Kiedyś tak było na początku, ale potem założyłem go z powrotem. Teraz wygląda na oderwane. Kto może mi pomóc? Nadal mam gwarancję, ale nie chcę zwracać całej maszyny. Kto doświadczył czegoś takiego? I: Czy czarne przełączniki zawsze chodzą tak ospale, czy moje od początku chodzą tak samo?

Guest_Steffi

Niedziela, 26. Kwiecień 2009, 20:07 08

Unregistered

Wyślij maszynę do środka, mogę tylko polecić Zajmuje około 1 tygodnia i nic nie kosztuje, jeśli nadal masz gwarancję. Pobierz formularz i zarejestruj go w WMF, oni odbiorą maszynę.

betateilchen

Poniedziałek, 27. Kwiecień 2009, 12:04 12

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 4321

Członek od: 27.04.2009

Wystarczy, że zadzwonisz na gorącą linię, a oni wyrzucą Ci tę dźwignię, ponieważ jest to część zamienna, którą możesz sam wymienić i którą możesz również kupić w sklepie WMF "za darmo". W każdym razie jest to szybsze niż wysłanie maszyny tam i z powrotem.

Częścią, której potrzebujesz powinien być wyrzutnik, pozycja nr 60 8469 9990.

Załączony obrazek

Guest_Melanie

Sobota, 02. Maj 2009, 09:20 09

Unregistered

Dziękuję, to jest właśnie ta cząstka. Świetne zdjęcie. Zadzwonię i od razu dostanę wysłaną do mnie cząstkęBin
naprawdę cieszy się z tego forum, nie wiedziałem wcześniej nic podobnego i tak często mi pomagało. DZIĘKUJĘ TOBIE

kimble0938

Niedziela, 03. Maj 2009, 10:06 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 8

numer członkowski..: 3357

Członek od: 23.12.2008

Naprawdę podłączył pan tę rzecz? Ta rzecz zawsze zamyka się z naszym WMF800. Moja żona(!) odkryła następującą sztuczkę i dla mnie też to działa:

Wciśnij lekko ten wyrzutnik, a następnie rączką łyżeczki do szczeliny i wciśnij część, aż do jej zablokowania. Nie naciskaj od samego tyłu, to nie działa.



--------------------
Beste Grüße
Jörn

Guest_Melanie

Wtorek, 05. Maj 2009, 14:22 02

Unregistered

smile.gif Dzięki za radę.
Spróbujemy następnym razem, gdy
go posprzątamy.

Guest_Melanie

Sobota, 08. Sierpień 2009, 12:56 12

Unregistered

Halo
, tak, wydaje się, że nie możemy naprawić tego przycisku. Dział gwarancji WMF natychmiast wysłał nam nowy wyrzutnik. Ale twoja sztuczka - nie mogliśmy tego zrobić. Nowy wyrzutnik dobrze teraz wisi, już nie wypada, ale tylko mój mąż może zrobić "kliknięcie" do czyszczenia. Cząsteczka nie jest odpowiednia dla kobiet, po prostu mówię teraz. Cały mój zespół to kobiety i tylko moja najlepsza część zawsze dostaje "kliknięcie". No co ty, do cholery.
smile.gif smile.gif

peterle

Poniedziałek, 15. Luty 2010, 08:49 08

Unregistered

Witam, mogę tylko dołączyć do mnie w sprawie czyszczenia dyszy do mleka. Możesz naciskać dźwignię we wszystkich kierunkach, nic się nie dzieje.

Ktoś znalazł jakiś nowy trik?

Jestem wdzięczny za wszelką pomoc.

Zobaczmy, co pisze WMF, kiedy będę wiedział więcej, dam ci znać tutaj.

Witaj Peterle

Gast_Melanie

Czwartek, 25. Luty 2010, 19:32 07

Unregistered

Witam
, tak, byłoby miło, gdyby ktoś coś wiedział. Ale z nami jest nadal tak samo, jak pisałem powyżej. Żadna z nas 5 kobiet nie może dostać kliknięcia, zabroniłem im próbować dalej, w przeciwnym razie znowu się zerwie. Tylko mój mąż ma kliknięcie, ale ja zawsze próbuję, bo absolutnie chcę móc to zrobić, ale to po prostu nie działa. Więc, jeśli ktoś ma jakieś wskazówki - chętnie - to byłoby świetnie
smile.gif

Guest

Poniedziałek, 31. Październik 2011, 13:05 01

Unregistered

Ktoś mi wytłumaczy, jak zdobyć tam część zamienną. Leżę już od 3 miesięcy (dla WMF jest to oczywiście super łatwe), ale nie mam pojęcia jak to naprawić. Byłoby
wspaniale, gdyby ktoś
mógł
mi to powiedzieć
, przywitaj się z Kirsten