Zaawansowane wyszukiwanie

Solac CA 4815

TobiS

Wtorek, 08. Kwiecień 2008, 13:11 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 2168

Członek od: 08.04.2008


Witam wszystkich,

Chciałem w najbliższej przyszłości kupić nową, w pełni automatyczną maszynę, ponieważ moja Gaggia zrezygnowała z ducha.

Podczas grzebania wokół znalazłem w I-Net "Espression Supremma" (Mod.CA4815) z Solaca.
Czysta optyka sprawia, że maszyna tak jest całkiem sporo. Cyfrowy wyświetlacz, ekran dotykowy, 18 barów, wyjmowana grupa piwowarska, itp. Według Solaca, grupa piwowarska powinna być zaopatrywana przez przedsiębiorstwo włoskie. Bianchi (producent automatów vendingowych). Ponadto producent oferuje 5-letnią gwarancję i bezobsługową eksploatację grupy piwowarskiej (pierwsza konserwacja po 5 latach bez opłat) PLUS Kolejne 5 lat gwarancji na grupę piwowarską w cenach od 600-700 € (699 € RRP), w zależności od sprzedawcy. Niestety, nie byłem jeszcze w stanie zobaczyć maszyny "w ciele" i uzyskać pierwszego wrażenia co do jej jakości. Czy ktoś z Was miał już jakieś doświadczenie z tą KVA z Solaca i
czy możecie ją umieścić tutaj? Byłbym wdzięczny
za krótką
informację zwrotną. Z poważaniemTobi

mr.smith

Środa, 23. Kwiecień 2008, 11:09 11

*

Barista

Grupa: Mitglieder

Składki: 203

numer członkowski..: 1471

Członek od: 23.10.2007

Witam

Zauważyłem też, że maszyna jest już pozytywna - jednak CanŽt mówi coś konkretnego. Ale zostało to omówione gdzie indziej. http://www.
kaffeeforum.de/forum/allgemeine...en-va-8321.htmlAber

tylko z części, które są wbudowane w - myślę - rozsądnej maszyny za
cenę. Pozdrowienia Jürgen



--------------------
Quick th mill