Zaawansowane wyszukiwanie

Mahlscheiben24.de / Nowy dysk w mieście.

air1605

Piątek, 02. Lipiec 2021, 22:17 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 43956

Członek od: 29.06.2021

Drodzy miłośnicy kawy,


Chciałbym skorzystać z okazji, aby przedstawić się Państwu i zwrócić uwagę na nas jako nowego dealera tarcz szlifierskich.


Sprzedajemy wyłącznie tarcze mielące do różnych młynków do kawy / espresso / młynków do zabudowy, które są specjalnie produkowane i opracowywane przez nas na zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego i stale poszerzamy nasze portfolio o nowe tarcze mielące.

Od końca 2021 roku będę mógł również oferować rozwój według specyfikacji klienta.

Sprzedawane przeze mnie tarcze szlifierskie są zawsze produkowane zgodnie z najnowszymi metodami produkcji. Wspierają mnie w tym najlepsi dostawcy z najlepszymi sieciami, najnowsze maszyny produkcyjne i precyzyjne urządzenia pomiarowe.


Moja kariera zawodowa w segmencie produkcji tarcz szlifierskich

1997 do 2005 produkcja i rozwój tarcz szlifierskich we współpracy z MAHLKÖNIG (np. rozwój i produkcja tarcz szlifierskich z pełnego węglika spiekanego; rozwój tarczy szlifierskiej EK43)

2005 do 2010 kierownik produkcji w MAHLKÖNIG (m.in. rozwój tarczy szlifierskiej K30)

2010 do 2018 Kierownik Zakładu i Autoryzowany Przedstawiciel MAHLKÖNIG Technologies (m.in. odpowiedzialny za budowę nowej hali produkcyjnej oraz stałą optymalizację i automatyzację produkcji tarcz szlifierskich)

2018 do 2021 Kierownik produkcji Produkcja tarcz szlifierskich w Hemro Manufacturing Germany w Hamburgu.

Spoglądam wstecz na prawie 40 lat doświadczenia zawodowego w sektorze obróbki metalu i CNC, z czego 24 lata poświęciłem w dużej mierze rozwojowi ściernic, jak również produkcji ściernic.

Będzie mi miło, jeśli wzbudziłem Państwa zainteresowanie naszym nowym sklepem internetowym www.mahlscheiben24.de.


Z wyrazami szacunku


Zespół w składzie
Tarcze szlifierskie24



--------------------
A new disk in town.

Hinweis: gewerblicher Mahlscheibenhändler