Zaawansowane wyszukiwanie

Pudełko diagnostyczne Saeco typ ESRO dla Royal - Magic - Inc.

8818freak

Piątek, 25. Grudzień 2020, 23:38 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 24737

Członek od: 24.07.2014

Pudełko diagnostyczne Saeco typ ESRO dla Royal - Magic - Incanto - Poszukiwany firmware Cafe Nova.

Witam,

Szukam najnowszego firmware'u do ww. skrzynki diagnostycznej. Został on zbudowany przez ESRO również do innych zastosowań, otrzymał specjalnie przystosowany firmware do ekspresów do kawy Saeco.
Możesz go użyć do następującej serii:





RoyalMagicIncantoCafeNovaPerhapsalso for others? Czy ktoś ma też może prawdziwy podręcznik do tego?
Czy istniał produkt zastępczy?
Jeśli tak, to który?

user posted image












--------------------
Benutzt zu Hause eine Franke Saphira zur Jura IMPRESSA X7 F700 MASK 4 umgebaut und im Bunker eine Jura IMPRESSA S90 E1300 CAPU 3

Meine Webseite und mein Hobby:
www.telefonanleitungen.de Kostenlose Bedienungsanleitungen, Handbücher, Serviceunterlagen und Software zu Telefonen, Faxgeräten, Voicemailsystemen, TK-Anlagen und dergleichen mehr zu Geräten von über 100 Herstellern.

Hommé Michel

Wtorek, 29. Grudzień 2020, 13:31 01

Unregistered

QUOTE (8818freak @ Friday, 25. December 2020, 23h38)
Pudełko diagnostyczne Saeco typ ESRO dla Royal - Magic - Incanto - Cafe Nova firmware wanted

Witam,

Szukam najnowszego firmware'u do wspomnianego wyżej pudełka diagnostycznego. Został on zbudowany przez ESRO również do innych zastosowań, otrzymał firmware specjalnie dostosowany do ekspresów do kawy Saeco.
Możesz użyć go do następującej serii:
RoyalMagicIncantoCafeNovaMaybe




równieżdla innych? Czy ktoś ma też prawdziwy podręcznik na ten temat?
Czy istnieje produkt zastępczy?
Jeśli tak, to który?

user posted image </br></br></br></br></br></br></br></br>

































Witam
, pozwolę sobie skontaktować się z tobą za pośrednictwem tego kanału (jedynego, który znalazłem) o ofertach, które złożyłeś mi na 2-giej stronie 24 czerwca 2019 r. w folderach telefonicznych i katalogach. Nie widziałem ich w tym czasie. Przyjmuję je. Oto mój e-mail z odpowiedzią: hvdiffusion@hotmail.com lub 0495/169329
DziękujęwkrótceMichel