Zaawansowane wyszukiwanie

KVA do 1000€ - Exprelia Evo, Primmadonna czy ?

Gast_J

Poniedziałek, 24. Marzec 2014, 16:03 04

Unregistered

Witam,

jesteśmy 2 osobowym gospodarstwem domowym, w którym spożywa się około 4-6 filiżanek kawy dziennie.

Ponieważ pije się wiele różnych napojów, takich jak latte macchiato, cappucchino i kawa, ekspres MUSI mieć "One-Touch".

Więc dziś poszliśmy do lokalnego sklepu z elektroniką, aby poznać kilka w pełni automatycznych maszyn.

Wcześniej googlowane "Minuto i Moltio" Saeco najwyraźniej nie przeszło testu haptycznego.

Wystawiano tam jednak Saeco Exprelia Evo i Delonghi Primadonna Deluxe, które bardzo nam się podobały.

Jakie są zalety i wady tych maszyn? Czy są jakieś inne zalecenia w tej kategorii cenowej (-1000 EUR)


Urządzenie piwowarskie powinno być również zdejmowane!

Martin (Hobbytechniker)

Wtorek, 25. Marzec 2014, 09:55 09

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1378

numer członkowski..: 22501

Członek od: 20.11.2013

Nivona, Melitta lub Jura... podczas gdy w przypadku Jury nie da się usunąć jednostki piwowarskiej.

Duże Saeco i de Longhi to z pewnością także dobre urządzenia. ..to zależy bardziej od tego, czego sam chcesz.

Za 1.000 € można dostać coś dobrego.

To, że możesz zdjąć zaparzacz, wydaje się być ważne dla niektórych ludzi... prawdopodobnie tylko ze względu na poczucie higieny.

Guest

Wtorek, 25. Marzec 2014, 10:46 10

Unregistered

Miał EQ5 MAcchiato Plus. Obecnie dostępny za około 550 Euro. Może polecić wszystko. Był niestety podatny...
Teraz mam EQ7. Obecnie za około 650 euro. Jestem
zadowolony.

Nadal może polecić Melitta CI, obecnie dla Euro 720 mieć. Ma mnie optycznie, ale nie tak bardzo lubił i był zbyt drogi.

GTD

Środa, 02. Kwiecień 2014, 21:52 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 24014

Członek od: 02.04.2014

Witam, kupiłbym bar wero firmy Bosch lub EQ 7, a teraz EQ 8.

Dotychczas tylko dobre doświadczenia również w znanym kręgu.
Grupa piwowarska usuwalna, super mleczna pianka łatwa do czyszczenia.

Martin (Hobbytechniker)

Środa, 02. Kwiecień 2014, 23:00 11

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1378

numer członkowski..: 22501

Członek od: 20.11.2013

QUOTE (GTD @ Środa, 02 kwietnia 2014, 20:52)
Witam, kupiłbym bar wero firmy Bosch lub EQ 7, a teraz EQ 8.

Do tej pory miałem tylko dobre doświadczenia także w znanym kręgu.
Grupa piwowarska usuwalna, super mleczna pianka łatwa do czyszczenia.

Nivona 830 lub 831 (jest to ta sama jednostka...tylko jedna jest srebrna, druga czarna) ..lub Melitta Caffeo CI lub Barista...

Urządzenia te są znane ze swojej długowieczności. Jednostka piwowarska jest demontowalna, a mleczna pianka jest również świetna.

Technologia ta jest po prostu o wiele wyższej jakości i bardziej dojrzała niż w Siemens/Bosch... zauważycie Państwo najpóźniej po wygaśnięciu gwarancji.