Zaawansowane wyszukiwanie

Ecam 556.55 W brak ciepłej wody brak mleka

Erdenwind

Sobota, 17. Wrzesień 2022, 20:33 08

Unregistered

Witam wszystkich. Jak wiele osób tutaj, po wymianie wszystkich zaworów, różnych uszczelnień, podgrzewacza pary
,termobloku i pompy, które są teraz nowe i wydają się działać w miarę możliwości, nie mam mleka ani ciepłej wody w trybie testowym. Czy to możliwe, że coś źle podłączyłem węże? Mam przeczucie:D. Czy ktoś może mi pokazać jak powinny być połączone węże wychodzące z pompy? Aha, bezpieczniki termiczne też są nowe. Wydaje się, jakby nic nie przechodziło. Tylko nie mogę się zorientować gdzie i dlaczego? Zimne płukanie działa? Wyjście na zimno też działa???? Zdjęcia byłyby wspaniałe! Dziękuję



Erdenwind

Sobota, 17. Wrzesień 2022, 20:41 08

Unregistered

QUOTE (Earthwind @ sobota, 17 września 2022, 20:33)
Witam wszystkich. Jak wiele osób tutaj, po wymianie wszystkich zaworów, różnych uszczelnień, podgrzewacza pary
,termobloku i pompy, które są teraz nowe i wydają się działać w miarę możliwości, nie mam mleka ani ciepłej wody w trybie testowym. Czy to możliwe, że coś źle podłączyłem z wężykami? Mam przeczucie:D. Czy ktoś może mi pokazać jak powinny być połączone węże wychodzące z pompy? Aha, bezpieczniki termiczne też są nowe. Wydaje się, jakby nic nie przechodziło. Tylko nie mogę się zorientować gdzie i dlaczego? Zimne płukanie działa? Wyjście na zimno też działa???? Zdjęcia byłyby wspaniałe! Dziękuję

Obieg wody opróżnić komunikat

Schlawi

Niedziela, 18. Wrzesień 2022, 10:41 10

*

Ekspert

Grupa: Mitglieder

Składki: 1103

numer członkowski..: 14628

Członek od: 26.12.2011

Czy odłączyłeś węże od przepływomierza? Jeśli tak, to czy podłączyłeś je ponownie we właściwy sposób?