Zaawansowane wyszukiwanie

Krupy Nespresso Obywatel uszkodzone z powodu kapsułek do espresso

Krups Nespresso Obywatel uszkodzony z powodu Espri

zohan   

Poniedziałek, 14. Listopad 2011, 11:51 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 14114

Członek od: 14.11.2011

Kapsułki zastępcze Nespresso kupiłam od Esprimo (aka Ethical Coffee Company) w Rewe i użyłam ich w moim Krupps Nespresso Citizen.

Krupy Nespresso Citiz & Milk XN 7106

Cóż, a teraz to, przed czym przestrzega producent, faktycznie się stało: kapsułka Esprimo tak mocno wcisnęła się w maszynę Krups, że nie mogę jej wyciągnąć. Cholera. Więc teraz nie mogę używać tej maszyny.

Ktoś dostał jakąś radę, jak mogę wydostać kapsułę? Próbowałem go wydostać, ale nie mogę go wydostać.

Witam,

zohan

Guest

Wtorek, 29. Listopad 2011, 09:34 09

Unregistered

Witam,

miał dziś rano ten sam problem. Rozwiązałeś już ten problem?

pozdrowienia Michael

KarstenS

Piątek, 16. Grudzień 2011, 16:35 04

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 16

numer członkowski..: 10768

Członek od: 06.12.2010

Ja też chciałem spróbować kapsułek w Rewe, ale w pośpiechu nie widziałem ich ostatnio w Rewe. Teraz oczywiście zastanowię się jeszcze raz, czy nie spróbuję tańszych kapsułek.

Jakieś wieści? Wydobyłeś to?

Dude

Wtorek, 17. Styczeń 2012, 21:51 09

Unregistered

Kapsułki esprimo są jednak prawdziwym bałaganem i zniszczą ekspresy nespresso na zawsze, niezależnie od tego, co twierdzi esprimo!

alina

Poniedziałek, 23. Styczeń 2012, 21:27 09

Unregistered

Witajcie kochani

miałem dzisiaj ten sam problem.
Zamknąłem dźwignię z zaciętą kapsułką i puściłem kubek dwa lub trzy razy
. Mam

wrażenie, że kapsułki nie są tak optymalne dla maszyny i dlatego będę trzymać się oryginału. I tak lubię ten smak lepiej!

Gast_Tom

Sobota, 28. Styczeń 2012, 10:10 10

Unregistered

Kapsułki Esprimo - Ręce precz! Jak można
przeczytać na innych forach, te kapsułki niszczą niektóre ekspresy do kawy Nespresso. Kapsułka jest zbyt duża dla maszyny, można ją wkładać i wyjmować tylko przy zwiększonym wysiłku. Po około 20 kapsułkach, woda zaczęła spływać do wnętrza maszyny i do pojemnika zbiorczego na zużyte kapsułki. W miarę upływu czasu, w filiżance było coraz więcej, odpowiednio mniej espresso. Po około 30 kapsułkach przerwaliśmy "eksperyment" i
resztę wyrzuciliśmy do śmieci. Niestety, teraz również w oryginalnej kapsułce Nespresso woda się kończy.

Wniosek: nic uratowanego, paskudny smak, maszyna uszkodzona. Zobaczmy, co Esprimo powie na ten temat...

mad.gif

nixmerker

Niedziela, 04. Marzec 2012, 18:43 06

Unregistered

Ten sam problem tutaj:

Po zaledwie 2 kapsułkach Esprimo, uchwyt na kapsułki Ciitz nie blokuje się już prawidłowo i 25-30% wody płynie wewnątrz urządzenia bezpośrednio do zbiornika na kapsułki. Wynik: Maszyna jest złomem mad.gif

Jesteśmy dość wkurzeni i rozczarowani tym gównem esprimo...

Guest

Czwartek, 31. Maj 2012, 07:39 07

Unregistered

spróbował również kapsułek esprimo, które mają być alternatywą dla nespresso. Oni też nie wiedzą o obsłudze klienta. Zdemolowałem wraz z nimi maszynę Miele, a serwis powiedział, że napiszą, że kapsułki nie działają na wszystkich maszynach, więc gdzieś w małym druczku. Młotek!

Zain

Wtorek, 28. Sierpień 2012, 15:25 03

Unregistered

Witam wszystkich!
Nie mogę powiedzieć nic negatywnego po trzech miesiącach cierpienia.
Jak
dotąd żadna kapsułka nie utknęła, kawa jest super pyszna, a przede wszystkim kapsułki nie są zrobione z ALU! To prawdziwa (i ekologiczna) alternatywa.


Przy okazji, często czytałem, że duże firmy lubią się prezentować na forach, przypadkiem?

Guest

Niedziela, 21. Październik 2012, 05:10 05

Unregistered

Witam, niestety mogę tylko potwierdzić negatywne doświadczenia. Kupiłem kapsułki Esprimo we wrześniu, aby mieć alternatywę. Kapsułki są rzekomo degradowalne. Pierwszą rzeczą, którą zauważasz, jest to, że czapka jest znacznie trudniejsza w użyciu. I tak użyłem kapsuły, bo mają pasować. Ale po 40-50 kapsułkach maszyna była uszkodzona. Mechanizm zamykający został tak przesunięty, że nawet oryginalne kapsuły nie nadawały się już do użytku. Wcześniej maszyna pracowała bez zastrzeżeń 2 lata. Mogę tylko ostrzec wszystkich, żeby nie używali tych kapsułek!
mad.gif

Gast_Lutz   

Czwartek, 23. Maj 2013, 14:58 02

Unregistered

Witam,

Ja też jestem ranny. Kupiłem 4 pudełka esprimo u Penny za 2,00 euro z 10 kapsułkami każda i pomyślałem, że się targowałem. Dzisiaj rano zła niespodzianka. Jedna kapsułka utknęła i mogła być usunięta z maszyny tylko nożem. Teraz mechanizm zaciskowy jest uszkodzony, a maszyna jest złomem.

Nawet jeśli nie lubię tego mówić - pozbądźcie się zagranicznych producentów!

Pozdrowienia

Lutz

kapselkaffee

Czwartek, 23. Maj 2013, 18:30 06

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 20551

Członek od: 23.05.2013

Próbowałem też kapsułek Esprimo... Nie zniszczyli mojego ekspresu do kawy Nespresso, ale kapsułki nie wydają się być naprawdę kompatybilne. Kawa czasami bardzo powoli wychodziła z automatu. Ale oprócz kapsułek Esprimo jest wiele innych, alternatywnych kapsułek do kawy. Pozostałe kapsułki do kawy są znacznie lepiej kompatybilne niż odpadki Esprimo.



--------------------
Mein Blog rund um Kaffeekapseln!

Guest

Piątek, 12. Lipiec 2013, 16:24 04

Unregistered

Używam kapsułek od ponad roku i moja maszyna (essenza) jest nienaruszona. Czasami kapsułki się zacinają, ale jeśli pozwolisz im ostygnąć na krótki czas, łatwo wyjdą.

Guest

Niedziela, 27. Październik 2013, 18:28 06

Unregistered

Wyżej wymienione kapsułki Esprimo powodują również problemy w Nespresso Citiz. Zrujnowałem nimi również moją maszynę (Citiz) (woda spływa do pojemnika kapsułki).
Jedyna dobra rada z mojej strony: trzymaj ręce z dala od kapsułek!

Guest

Poniedziałek, 11. Listopad 2013, 19:18 07

Unregistered

jaka jest inna alternatywa niż oryginał? unsure.gif unsure.gif unsure.gif


gr. hans