Zaawansowane wyszukiwanie

Impressa S 9 Czyszczenie

Zawsze wyświetlać ponownie...Wyczyść urządzenie

okidoki

Piątek, 29. Lipiec 2011, 20:43 08

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 12754

Członek od: 29.07.2011

Witam członków forum,
może mogę uzyskać
pomoc tutaj

:Nasze Impressa S9 pokazuje:proszę

oczyścićDla

mnie nie ma problemu, jak zrobiłem to wiele razy przed: gdy wyświetlacz pokazuje "Pill in", maszyna płucze normalnie przez jakiś czas, to jest niski dźwięk brzęczenia (myślę, że jest to czas, gdy maszyna pobiera wodę przez długi czas), ale nie spłukać

już.

Po kilku minutach wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka i po ponownym jej włączeniu na wyświetlaczu pojawia się ponownie

napis "Clean

device"

.

Kto może nam pomóc?

Helmut Boe

Sobota, 30. Lipiec 2011, 07:18 07

*

Eksperci

Grupa: Mitglieder

Składki: 811

numer członkowski..: 2411

Członek od: 29.06.2008

Witam
, wyświetlacz "Clean machine" gaśnie dopiero po zakończeniu programu czyszczenia. Tak więc: należy ponownie uruchomić program czyszczący (również bez pigułki). Czy maszyna wykazuje anomalie podczas normalnej pracy?

okidoki

Sobota, 30. Lipiec 2011, 10:11 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 12754

Członek od: 29.07.2011

Witam. Dzięki za odpowiedź Nie
, maszyna nie znała
do tej pory żadnych anomalii.
Proces czyszczenia
w ogóle się nie kończy.
Jak już opisałem, wszystko zaczyna się całkiem normalnie... wrzućcie pigułkę... wciśnijcie do czyszczenia... potem spłukajcie całkiem normalnie, powiedzmy około 7 minut, potem o czasie, kiedy zaczyna przepuszczać dużo wody, tuż przed rozpoczęciem słyszę delikatny szum....i już nic się nie dzieje.Muszę się wyłączyć, a następnie włączyć ponownie...a następnie ponownie wyczyścić urządzenie.Próbowałem już 3 razy (ale bez tabletki) ponownie i ponownie.......brzęczący dźwięk i program nie kontynuuje działaniaLove

pozdrowienia z
Luxemburgjerry